Kampanya Bulucu

Coca Cola KFC Özel Menü Kampanyası

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu kampanya kapsamında kutu Coca Cola ya da Coca Cola Zero 8×250 ml çoklu paketlerinde yer alan sekiz haneli  “Coca-Cola KFC Özel Menü” kodunu kullanarak kampanya tarihleri arasında yapacağınız ödemelerde 35,40 TL ödemek yerine 18,90 TL ödeme fırsatını kazanırsınız!

Bu Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Coca Cola KFC Özel Menü Kampanyasından yararlanabilmek için 1 Ocak 2017 ve 15 Mayıs 2017 tarihleri arasında Türkiye sınırları dahilinde yer alan özel kod kullanım yerlerinde yapacağınız alışverişlerde yüksek oranda indirimden yararlanabilirsiniz.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Bu kampanyaya katılmak isteyen kişilerin promosyon kodunu kullanmaktan başka herhangi bir katılım işlemi yapmasına gerek yoktur. 8×250 ml çoklu Coca Cola ya da Coca Cola zero kutu paketlerinde yer alan sekiz haneli kodu KFC resmi internet sitesi olan www.kfcturkiye.com üzerinden ya da 444 35 35 numaralı Kentucky Fried Chicken Çağrı Merkezi üzerinden yapacağınız siparişler ile birlikte restoranlarda vereceğiniz siparişlerde kullanabilirsiniz.

İnternet üzerinden yapılacak alışverişlerde promosyon kodunu ödeme işlemine geçtiğiniz zaman ilgili yere girmeniz gerekmektedir.

Kentucky Fried Chicken bu kampanya kapsamında sizden evlere siparişte ek ücret olarak 2 TL temin edecektir.

Promosyon Kodunu Nerelerde Kullanabilirim?

Çoklu kutular ile elde edebileceğiniz promosyon kodları KFC resmi internet sitesi üzerinden, KFC restoranlarında ya da evlere servis için arayacağınız Çağrı Merkezi üzerinden kullanabilirsiniz.

Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Her bir promosyon kodu tek bir kullanımlıktır.

Türkiye genelinde dağıtılan bu çoklu kutu paketlerinde boş yoktur! Bu nedenle alacağınız her çoklu paket ile promosyon kodunu kullanarak kampanyadan yararlanmanız mümkün olacaktır.

Türkiye genelinde dağıtılan promosyonlu çoklu paketlerde bu promosyon kodunu bulmanız mümkündür.

Bu kampanya ile bir başka kampanyayı birleştirmeniz ya da bu özel menüyü bir başka menü ile birlikte kullanmanız mümkün değildir.

Bu kampanya kapsamında internet üzerinden ya da reklamlar aracılığı ile göreceğiniz görsellerde yer alan hizmet ve ürünler reklam amaçlı odluğu için restoranda yer alan hizmet ve ürünlerde çeşitli farklılıklar ile karşılaşabilirsiniz.

Bu kampanyada yer alan koşullardan herhangi birinin ya da koşulların tamamının değiştirilme hakkı ile bu kampanyanın tamamen durdurulma hakkı Coca Cola ve Kentucky Fried Chicken tarafından tamamen saklı tutulmaktadır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.