Kampanya Bulucu

Coca-Cola Kampanyası

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Coca Cola Kampanyası ile birlikte  1,5 litrelik Coca Cola Light, Coca Coal Zero ve Coca Cola pet şişe ürünlerinin sarı renkli kapaklarının hemen altında yer alan promosyona özel sekiz haneli olan tek kullanımlık fırsat kodları sayesinde Dominos resmi internet sitesi üzerinden yapacağınız siparişlerde “Büyük Boy İnce Hamur Cazip Pizza ve 1 Litrelik Coca Cola şişesi indirimli fiyatı ile birlikte 32,40 TL yerine 18,90 TL’ye gelmektedir.

Bu Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Bu kampanyaya katılmak için 1 Ocak 2017 ve 13 Mart 2017 tarihleri içinde Türkiye Cumhuriyeti sınırları dahilinde Dominos.com.tr sitesi üzerinden sipariş vermeniz gerekmektedir.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Bu kampanyaya katılabilmek için 1,5 Litrelik Coca Cola, Coca Cola Zero ve Coca Cola Light sarı kapaklı pet şişe ürünlerinin altında yer alan promosyona özel sekiz hanelik fırsat kodlarını Dominos resmi internet sitesi üzerinden Coca Cola kampanyası sayfası içinden kullanmanız gerekmektedir.

Bu Kampanyayı Nerede Kullanabilirim?

Bu fırsat kodları sadece Dominos resmi internet sitesi üzerinden kullanılabilmektedir. Dominos resmi sitesi içerisinde yer alan Coca Cola kampanya sayfasında yer alan kampanya kodu girme bölümüne kampanya kodunu girdikten sonra “Kullan” demeniz yeterli olacaktır. Böylelikle oldukça yüksek bir indirim ile pizza yemenin keyfini çıkarabilirsiniz.

Fırsat Kodlarını Kaç Defa Kullanabilirim?

Sarı renkli kapakların arkasında yer alan sekiz haneli fırsat kodları tek kullanıma uygun bir şekilde yapıldığı için birden fazla defa kullanılamaz.

Bu Kampanyayı Başka Bir Kampanya İle Birleştirebilir Miyim?

Bu kampanya bir başka kampanya ile birleştirilemez.

Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Domino’s Pizza tarafından sunulan eş değer kampanyalar arasında yer alan en düşük kampanya fiyatı 32,40 TL’dir.

Kampanya ile ilgili ticari bir kullanım ya da kötü amaçlı kullanımlar tespit edildiği taktirde kampanya kodunun iptal edilmesi de mümkündür. Bu hak Domino’s Pizza tarafından saklı tutulmaktadır.

Domino’s Pizza kampanya ile ilgili koşullarda ve fiyatlarda değişiklik yapma hakkını saklı tutmaktadır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.