Kampanya Bulucu

Coca Cola Dolu Vestel Buzdolabı Kazanma Şansı ve Vestel’de %20’ye Varan İndirimler!

Kampanyanın Sunduğu Avantajlar Nelerdir?

“Coca Cola Dolu Vestel Buzdolabı Kazanma Şansı ve Vestel’de %20’ye Varan İndirimler!” kampanyası ile birlikte kampanya tarihleri içinde Türkiye genelinde yer lan tüm satış noktalarındaki Coca Cola ürünleri olan Coca Cola Pet 2.5 litre, Fanta Pet 2.5 lite, Sprite Pet 2.5 litre ve Coca Cola Zero Pet 2.5 litre ürünlerinden herhangi birini alarak hem çekiliş hem de indirim kodu kampanyasına katılabilirsiniz. Böylece içi Coca Cola dolu Vestek buzdolabı kazanma fırsatını yakalamakla kalmaz aynı zamanda üründen ürüne göre değişiklik gösteren ve %20’ye varan indirim kuponları ile birlikte Vestel’den alışveriş yapma fırsatı yakalarsınız!

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Bu kampanya hem çekiliş hem de indirim kodu kampanyası olduğu için iki farklı tarihe sahiptir. Çekiliş kampanyası üç dönemde yapılacak olup birinci dönem, 6 Mart 2017 saat 00:01 ile 20 Mart 2017 saat 23:59 arasında, ikinci dönem, 21 Mart 2017 saat 00:01 ile 9 Nisan 2017 saat 23:59 arasında ve üçüncü dönem, 10 Nisan 2017 saat 00:01 ile 30 Nisan 2017 saat 23:59 arasında yapılacaktır. Bununla birlikte çekiliş kampanyasından ayrı bir şekilde 6 Mart ve 30 Nisan 2017 tarihleri arasında indirim kodu kampanyasına katılım gösterebilirsiniz.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Çekiliş kampanyasına katılmak isteyen bireyler Türkiye genelinde yer alan tüm satış noktalarında satılan Coca Cola ürünlerden herhangi birini satın aldıktan sonra kapakların altındaki şifreyi isim, soy isim, doğum tarihi, şehir, e-posta adresi, adres ve telefon numarası bilgileri ile birlikte Coca Cola resmi internet sitesi üzerinde yer alan kampanya bölümüne girerek bir adet çekiliş hakkı kazanırlar.

İndirim kodu kampanyasından faydalanmak isteyen kişilerin ise Türkiye genelinde satışa sunulan Sprite, Fanta, Coca Cola ve Coca Cola Zero ürünlerine ait 2.5 litre pet şişe ürünlerinden gümüş renk kapağa sahip olanlarının altında yer alan katılım kodunu, çekiliş sürecinden bağımsız bir şekilde Vestel’den yapılacak olan alışverişlerde kullanmaları mümkündür.

Kampanya Çekilişi Ne Zaman ve Nerede Yapılacak?

Kampanya kapsamında yapılacak olan çekiliş, birinci dönem için 28 Mart 2017 tarihinde, ikinci dönem için 14 Nisan 2017 tarihinde ve üçüncü dönem için 9 Mayıs 2017 tarihinde İstanbul’un Fulya – Şişli bölümünde yer alan 19 Mayıs Caddesi UBM Plaza (Hedef toplantı salonu) No:37 Kat:5′ adresinde saat 10:00 noterin huzurunda ve halka açık bir şekilde yapılacaktır.

Çekiliş Sonuçları Ne Zaman ve Nereden Açıklanacak?

Kampanya kapsamında yapılacak olan çekilişlerin sonuçları birinci dönem için 31 Mart, ikinci dönem için 19 Nisan ve üçüncü dönem için 12 Mayıs 2017 tarihlerinde Hürriyet Gazetesi’nden yayınlanacaktır.

İndirim Kodları Hangi Ürünlerde Geçerli Olacaktır?

Çekiliş kampanyasından ayrı bir şekilde dağıtılacak olan indirim kodları Vestel internet sitesi üzerinden ya da Vestel yetkili bayilerinden satın alınacak olan bulaşık makinesi, buzdolabı, solo çamaşır makinesi, televizyon, seçili ankastre setler ve cep tep telefonu ürün gruplarında yer alan seçili ürünlerde %5 indirim, desibel ürün gruplarında yer alan seçili ürünlerinden %5 ya da %10 indirim, küçük ev aletleri grubunda yer alan seçili ürünlerden %5, %10, %15, %20 ya da %50 indirim hakkı olarak geçerli olacaktır.Seçili ürün listesinde ulaşmak için Vestel resmi internet sitesini ziyaret etmeniz yeterli olacaktır. Vestel indirim kodu kazanan kişiler, Veste ürün gruplarında hangi oranda indirim kazandıysa ekranda gözükecektir.

İndirim Kodlarını Nasıl Kullanabilirim?

Kampanya kapsamında kazanılan indirim kodları sadece Vestel seçili ürünlerinde ve online kredi kartı ile 20 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli olacaktır.

İndirim Kodları Ne Zamana Kadar Geçerli Olacak?

İndirim kodları 31 Mayıs 2017 tarihi saat 23:59’a kadar Vestel’den yapılacak olan alışverişlerde kullanılabilecektir.

Kampanyanın Bir Sınırı Var Mı?

Kampanya boyunca her bir kod sadece bir kez kullanılabilecek olup diğer indirimler ile birlikte kullanılamayacaktır. Her katılımcı her bir kampanya döneminde sadece bir kez ikramiye kazanabilecektir. Bu nedenle katılımcılar tarafından yapılan art arda şifre gönderimlerden sadece ilk şifre kabul edilecektir.

Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Asil ve yedek talihlilere posta yolu ile bildirim yapılacaktır. Kampanyaya katılım gösteren kişilerin belirtmiş olduğu bilgilerin doğruluğu, ispatı ve yeterliliği katılımcılara ait bir sorumluluktur.

Kampanya katılımlarında, şifre, isim ve soy isim bilgileri eksik olan kişiler çekiliş hakkında mahrum kalacaktır.

İkramiye teslimlerinde şifreli kapak ibrazı zorunlu kılınmıştır.

Kampanya kapsamında verilecek olan içi Coca Cola dolu Vestel buzdolabı ürünlerine dair listeye ulaşmak için Vestel resmi internet sitesinde yer alan kampanya sayfasını ziyaret etmeniz gerekmektedir.

Kampanyaya katılan bireylerin adres bilgileri eksik ya da bilinmiyorsa, tebliğ için gazete yapılan ilan yeterli sayılır.

Bu kampanyaya çekilişten sorumlu olan şirkette çalışan bireyler, Coca Cola çalışanları ve 18 yaşını geçmemiş kişiler katılamayacaktır. Aksi taktirde kampanyaya katılıp ikramiye kazanan kişilere ikramiye verilmeyecektir.

İkramiye kapsamında verilecek olan ürün ya da hizmet bedelleri için özel tüketim vergisi ve katma değer vergisi haricinde olan vergi ve yasal yükümlülükler katılımcı tarafından karşılanır.

Vestel yetkili bayilerinden ya da Vestel resmi internet sitesi üzerinden yapılan alışverişlerde kullanılan indirim kodlarının ardından siparişlerin iptal edilmesi ya da ürünlerin iade edilmesi halinde indirim kodu geçersiz sayılacak olup tekrar kullanılamayacaktır.

Kampanya kapsamına dahil edilmiş olan Vestel ürünlerinin montajı Vestel yetkili servisleri tarafından yapılmalıdır.

Coca Cola şüpheli durumlarda ürünlerin hangi noktadan alındığını sorma hakkına sahiptir. Gerekli bilgiler teyit edilememesi ya da belgelerin ibraz edilememesi ve şüpheli bulunması halinde Coca Cola’nın hediye vermeme hakkı saklı tutulur.

Coca Cola bu kampanya ile ilgili olarak belirlemiş olduğu koşulların herhangi bir bölümünde ya da tamamında değişiklik yapma ya da bu kampanyayı önceden haber verme gereği duymadan ve hiçbir sebep göstermeden durdurma ya da sona erdirme haklarına sahiptir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.