ClubSmart'lılar Europcar'da çok avantajlı! | Kampanya Bulucu

ClubSmart’lılar Europcar’da çok avantajlı!

ClubSmart’lılar Europcar’da çok avantajlı!

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Shell ClubSmart kart sahipleri, Europcar ofis ve internet sitesinde araç kiraladıklarında %45 indirim kazanıyor. Sadece Shell ClubSmart karta sahip olarak araç kiralama işlemlerinizde %45 indirim kazanabilirsiniz.

1949’dan beri araç kiralama hizmeti veren ve kalitesinden ödün vermeden hizmet sunan Europcar’ın hizmetinden Shell avantajıyla yararlanın. Türkiye’nin birçok şehrinde ve havalimanlarında hizmet veren Europcar’dan tüm seyahatlerinizde faydalanabilirsiniz. Her türlü seyahatinizde Europcar’ın güvenli araçlarında ulaşım sıkıntısı yaşamayın, 24 saat yol yardımıyla her zaman yanınızda olan Europcar avantajını yaşayın.


Kampanyaya Nasıl Başvurabilirim?

Kampanyadan yararlanabilmek için www.europcar.com.tr’e girerek promosyon kodu alanına Shell ClubSmart kart numaranızı girerek, Europcar ofislerinde kartınızı göstererek indirimden yararlanabilirsiniz.

Kampanya Ne Zamana Kadar Geçerlidir?

Kampanya 20 Ekim 2016 – 31 Mart 2017 tarihleri arasında geçerlidir. Kampanya 31 Mart 2017’de Shell ve Europcar tarafından uzatılmadıkça devam etmeyecektir.

Kampanyanın Katılım Şartları Nelerdir?

Kampanyaya dahil olmak için aşağıdaki şartlara uymanız gerekmektedir:

  • Kampanya stoklarla sınırlıdır, bu nedenle öncelikle rezervasyon yaptırmak gereklidir.
  • Europcar’dan araç kiralamak için minimum 21 yaşında ve 2 senelik sürücü ehliyetine sahip olmak gereklidir.
  • Kampanyadan yararlanmak için öncelikle www.europcar.com.tr’den promosyon kodunun girilmesi ve Europcar ofislerinde Shell ClubSmart kartınızı ibraz etmeniz gereklidir.
  • Kampanyadan 21 yaşından küçükler ve Shell Taşıt Tanıma Sistemi müşterileri,ClubSmart Extra Card sahipleri yararlanamaz.
  • Kampanya  Shell ve Europcar’ın diğer kampanyalarıyla birleştirilerek kullanılamaz.
  • Kampanya kapsamında şoförlü kiralamalar, adrese teslimat, navigasyon cihazı ve benzeri uygulamalar dahil olmayacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ