Kampanya Bulucu

ClubFinans’tan Gratis’e Özel 20 TL Parapuan

ClubFinans, kredi kartı müşterilerine yapmış oldukları kampanyalar ile birçok avantaj ve ayrıcalık sunmaya devam ediyor. Şimdi ClubFinans kampanyaları ile Gratis’ten yapacağınız alışverişlerde 20 TL Parapuan kazanabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajları Nelerdir?

Bu Gratis kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında toplamda 100 TL’yi aşan harcama yapmış olduğunuzda 20 TL Parapuan kazanabilirsiniz. Ayrıca 2 ya da 3 taksitli alışverişlerinizde siz isterseniz +3 taksit imkanından daha faydalanarak 6 taksite kadar vade alabilirsiniz.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kredi kartı kampanyasından bireysel kredi kartı sahipleri yararlanabilecektir. Banka kartları, ticari kredi kartları, sanal kartlar, banka kartları vs. bu kampanyadan yararlanamaz. Kampanya asıl kredi kartlarında ve buna bağlı olan ek kartlarda geçerlidir.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Bu kampanyaya katılmak için herhangi bir kayıt işlemi yapmanıza ya da SMS göndermenize gerek yok. Kampanya tarihleri arasında Gratis mağazalarından Finansbank özellikli Pos cihazlar aracılığı ile yapmış olduğunuz harcamaların toplamının 100 TL’yi geçmesi kampanyadan yararlanabilmeniz için yeterlidir.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

Bu kampanya sadece Kasım ayına özel olarak başladığı için 1 Kasım ile 30 Kasım 2015 tarihleri arasında geçerli olacaktır. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında alışverişleri tamamlamalılardır. Kampanya tarihleri dışında yapılan alışverişler kampanya kapsamına alınmayacaktır.

Kazandığım Parapuanları Ne Zaman Alırım?

Kampanya tarihleri arasında Gratis’tan toplamda 100 TL’yi aşan harcama yapan müşterilerin harcama yaptıkları hesaplarına Parapuanlar hemen yüklenecektir.  Bir kısa mesaj ile de müşterilere bilgilendirme yapılacaktır. Yüklenen Parapuanlar 15 Aralık 2015 tarihine kadar geçerli olacak. Bu tarihe kadar kullanılmayan Parapuanlar 15 Aralık 2015 tarihinden sonra otomatik olarak silinecektir. Kazanılan parapuanlar standart uygulamalara tabi olarak kullanılabilecektir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.