Kampanya Bulucu

Citroen’den Kasım Ayında 0 Faiz ve Takas İndirimi Fırsatı

Her yıl olduğu gibi araba üreticileri kasım ayında yaptıkları kampanyaları yeniden başlattılar. Citroen, 2017 yüzde 0 faiz kampanyası kapsamında Citroen C3 ve Citroen C4 serisi başta olmak üzere bir çok ürününde indirim başlattı. Citroen geçtiğimiz hafta içerisinde tanıttığı C3 Aircross, C4 Castus ve C4 Picasso modellerinde 30.000 TL’ye 20 ay 0 Faiz fırsatı sundu. C-Elysee, C4, C4 Cactus, C4 Picasso ve Berlingo combi modellerinde de çok büyük indirimlere gitti. Bununla beraber bu modellerde ek olarak 2000 TL takas indirimi de yapıyor.

Bu arabaların en büyük özelliği yakıt kullanımında çok büyük tasarruflar sağlamasıdır. Bu özelliğin yanında da yüksek performans ve çok rahat bir sürüş konforu sağlıyor. Yakıt verimliliği artırırken de çevreye çok az bir salınım gerçekleştiriyor. Bu gibi özelliklerden uygun fiyatlarla yararlanmak isteyen müşteriler Kasım ayını iyi değerlendirmeli.

Son günlerde yakıt vergileri ve fiyatlarının artması ile birlikte neredeyse tüm araç kullanıcıları daha az yakıt harcayan arabalara yöneldi. Bu nedenle Citroen yeni ürettiği tüm modellerde yakıt kullanımı en aza indirmeye yönelik çalışmalar yaptı.

Kampanya Hangi Tarihler Arasında geçerlidir?

1 Kasım 2017 ile 30 Kasım 2017 tarihleri arasında Citroen başlattığı bu kampanyadan yararlanabilirsiniz.

Kampanya Koşulları Nelerdir?

  • Kampanya kapsamında Citroën C4 Cactus, C4 Picasso ve SUV özellikleriyle dikkat çeken yeni C3 Aircross modellerinde 30.000 TL’ye 20 ay %0 faizli kredi fırsatı Citroen müşterilerine sunuyor.
  • Takas avantajı kampanyası ise 2017 model C-Elysée, C4, C4 Cactus, C4 Picasso ve Berlingo Combi modellerinde 2.000 TL’lik takas indirimi araç sahiplerine sağlanıyor.

Kampanya Kapsamındaki Araçların Fiyat Aralıkları Nelerdir?

  • Citroën C3 sıra dışı tasarımı ile müşterileri kendine çekiyor bununla beraber bu ürünün fiyatı 66.100 TL civarında başlıyor. Bununla beraber 30.000 TL yüzde 0 faizli kredi imkanı da Citroen müşterilerine sunuluyor.
  • Citroen C3 Aircross Türkiye B-SUV pazarındaki ilk modeldir. Bu özelliği merak eden kullanıcıları kendine çekiyor. Bu ürünün fiyatı 105.000 TL’den başlıyor. Ve kampanya kapsamında 30.000 TL 0 faizli krediden faydalanabilirsiniz.
  • Citroen C-Elysée günümüz akıllı telefonları ile tam olarak entegre bir şekilde tasarlanan araç teknoloji ile haşır neşir olanları kendine çekiyor. Bu ürünün fiyatı 65.600 TL’den başlıyor ve takas indirimi kampanya kapsamında 2000 TL araç sahiplerine yapılıyor.
  • Citroen C4 Cactus, tüm araç fonksiyonları tek bir noktadan yapabilmenizi sağlayan 7” inç boyutundaki dokunmatik ekranı ve geniş iç hacmi ile geniş aileleri kendine çekiyor. Bu araç Takas indirimi kampanyası kapsamında 5900 TL’ ye kadar indirim sağlanıyor. Aracın başlangıç fiyatı ise 87.750 TL’dir.
  • Citroen C4 Picasso yüksek donandım ve etkileyici tasarımı ile müşterileri kendine çeken C4 picasso 30.000 TL yüzde 0 faiz imkanı ile beraber alıcılarını bekliyor. Aracın başlangıç fiyatı ise 153.670 TL’dir.
  • Citroen Berlingo Maxi Panelvan geniş iç hacmi ile kalabalık ailelerin yer sıkıntısı çözmeye geliyor. Bu modelin fiyatı 61.650 TL’den başlıyor. Ve 2000 TL’lik takas indirimi kampanyası kapsamında değerlendiriliyor.
  • Citroen Berlingo Combi kendi sınıfında rekor bir oturma rahatlığı ve geniş bir iç hacim sunan bu araç 71.820 TL den başlıyor. Takas indirim kampanyası kapsamında değerlendiriliyor.
  • Citroen Jumpy Panelvan sınıfının en az yakıt kullanan aracı olarak müşterilerini kendine çekiyor ve 88.750 TL’den satışa sunuluyor.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.