Kampanya Bulucu

Citroen’de 30.000 TL 20 Ay % 0 Kampanyası

Kampanyanın Sunduğu Avantajlar Nelerdir?

Citroen’de 30.000 TL 20 Ay % 0 Kampanyası ile birlikte kampanya tarihleri içinde Citroen yetkili satıcılarına giderek bireysel amaçlı bir şekilde araç satın almak isteyen gerçek kişiler ile perakende kanalını kullanarak araç alımı yapacak olan tüzel müşteriler 30.000 TL ve 20 ay vadeli Citroen Kredisini bu kampanya kapsamında %0 faiz ile alabilecektir. Bu kampanyanın sunmuş olduğu krediden faydalanmak isteyen kişiler 2016 ve 2017 model C3 ve C4 Cactus araçlarını, 2016 model C4 Picasso aracını ya da 2017 model Berlingo Maxi Panelvan’larını almalıdır.

Kampanya Hangi Tarihe Kadar Geçerlidir?

Citroen kampanyasından faydalanmak isteyen gerçek kişi ya da tüzel müşterilerin kampanya koşullarına uygun bir şekilde 31 Mart 2017 tarihine dek Citroen yetkili satıcılarına giderek araç satın alma işlemlerini başlatmalıdır.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyadan faydalanmak isteyen kişilerin yerine getirmesi gereken iki koşul bulunmaktadır. Gerçek kişi olarak araç satın alacak olan kişilerin araçları bireysel kullanım amaçlı olarak satın alması gerekirken, araç satın almak isteyen tüzel müşterilerin de perakende kanalını kullanması gerekmektedir. Bununla birlikte Citroen krediden faydalanmak isteyen kişilerin kampanya tarihleri içinde yetkili Citroen satıcılarına giderek kampanya kapsamında belirtilmiş olan araçlardan birini satın alması yeterli olacaktır.

Aylık ve Yıllık Basit Maliyet Oranları Ne Kadardır?

Bireysel kullanım amaçlı araç satın alacak olan gerçek kişiler için belirlenmiş olan aylık ve yıllık basit maliyet oranları ve aylık taksit tutarının hesaplanmasında, çeşitli vergi ve masrafları da dahil edilecektir. Bütün masraf ve vergilerin dahil edilmesiyle birlikte Citroen Kredinin aylık toplam basit maliyet oranı %0,05 iken, yıllık toplam basit maliyet oranı %0,60 olarak belirlenmiştir. Bu bakımdan ödenmesi gereken aylık taksit tutarı da 1.500 TL olacaktır.

Yine aynı şekilde perakende kanalından araç satın alacak olan tüzel müşterilerden alınacak olan tüm masraf ve vergiler ile birlikte Citroen kredinin aylık toplam basit maliyet oranı %0,24 iken, yıllık toplam basit maliyet oranı %2,91 olarak belirlenmiştir. Bu bakımdan ödenmesi gereken aylık taksit tutarı 1.500 TL olacaktır.

Kampanyanın Bir Sınırı Var Mı?

Kredi kampanyası sadece yeni olan 2016 ve 2017 model C3 ve C4 Cactus araçlarında, 2017 model olan Berlingo Maxi Panelvan’larda ve 2016 model olan C4 Picasso’larda geçerli olacaktır.

Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Kampanyadan faydalanacak olan gerçek kişilerin bireysel amaçlı bir şekilde araç satın almaları sırasında kredi kullanımı için bir kereliğine mahsus olmak üzere belirlenmiş olan Tahsis Ücreti, kullandırılacak olan toplam kredi tutarının binde 5’i olacak şekilde sınırlandırılmış bulunmaktadır. Tahsis ücretinin %5’i olarak belirlenen banka sigorta muamele vergisi yine müşteri tarafından ödenecektir. Bu bakımdan kredi tahsis ücreti bir defaya mahsus olarak ve peşin bir şekilde ödenmek üzere 157,50 TL olarak belirlenmiştir.

Kampanyadan faydalanacak olan ve perakende kanalını kullanarak araç satın alımı yapan tüzel müşterilerden ise 750 TL kredi tahsis ücreti alınacaktır.

Citroen Kredi için finansal çözümler Türkiye Ekonomi Bankası Finansman Anonim Şirketi tarafından sunulur.

Citroen bu kampanya ile ilgili belirlemiş olduğu şartların tamamında ya da bir bölümünde önceden haber verme gereği duymadan değişiklik yapma ya da bu kampanyayı durdurma ya da tamamen sona erdirme haklarını saklı tutar.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.