Kampanya Bulucu

Cinemaximum’larda İş Bankası Maximum Kart ile Günün İlk Seansı 7 TL

Cinemaximum, sinema salonları, Maximum kredi kartına yönelik kampanyaları ile müşterilerine avantajlı sinema keyfi sunmaya devam ediyor. Şimdi Cinemaximum kampanyaları ile günün ilk seanslarına biletinizi iş Bankası Maximum kredi kartınız ile aldığınızda bilet 7 TL olacaktır.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu Maximum kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında bütün Cinemaximum gişelerden günün ilk seansı için biletinizi İş Bankası Maximum kredi kartı ile almış olduğunuzda biletler 7 TL olacaktır. Üstelik IMAX ve IMAX 3D filmlerde bu kampanyaya dahildir.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bireysel İş Bankası Maximum kredi kartı kullana bütün müşteriler bu kampanyadan yararlanabilirler. Fakat Aidatsız kredi kartları, İş’te Üniversiteli kredi kartı, Şirket kredi kartları, Bankamatik kartları vs. bu kampanya kapsamının dışındadır.

Kampanyadan Nasıl Yararlanabilirim?

Bu kredi kartı kampanyasından yararlanabilmeniz için herhangi bir kayıt işlemi yapmanıza, SMS göndermenize ya da kampanya kodu vs. kullanmanıza gerek yoktur. Kampanya tarihleri arasında Cinemaximum gişelerinden Maximum özellikli Pos cihazları aracılığı ile İş Bankası Maximum kredi kartınız ile ödemeniz yeterli olacaktır.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

Bu kampanya için belirlenmiş olan süre 31 Aralık 2015’tir. Bu tarihe kadar günün ilk seanslarının biletlerini alarak kampanyadan yararlanabilirsiniz. Bu tarihten sonra alacağınız biletler kampanya kapsamının dışında kalacağı için standart fiyattan satılacaktır.

Kampanyadan Yararlanabilme Şartları Nelerdir?

Kampanya sadece Cinemaximum gişelerinde geçerlidir. Çağrı merkezi aracılığı ile, Kiosk ya da MarsGate aracılığı ile alınan biletler kampanya kapsamının dışında tutulacaktır. Kampanya sadece 12:30’a kadar olan seanslarda geçerli olacaktır. Bu saatten sonra yapılacak bilet satışları standart fiyattan olacaktır. Bunların dışında kampanya bütün Cinemaximum gişelerinde ve kampanya tarihleri arasında ki her gün için geçerlidir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.