Cinemaximum'dan Tommy Hilfiger'a Özel Yüzde 20 İndirim | Kampanya Bulucu

Cinemaximum’dan Tommy Hilfiger’a Özel Yüzde 20 İndirim

Cinemaximum’dan Tommy Hilfiger’a Özel Yüzde 20 İndirim

Cinemaximum, bu defa kendi alanından dışında bir kampanya yaparak alışverişte indirim imkanı tanıyor. Şimdi Cinemaximum kampanyaları ile sinema bilet aldığınızda Tommy Hilfiger’da %20 indirim imkanından yararlanabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?


Bu Tommy Hilfiger kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında Mars Cinema Club Kart kullanarak almış olduğunuz sinema biletini göstererek Kanyon Alışveriş Merkezinde bulunan Tommy Hilfiger mağazasından %20 indirimli olarak alışveriş yapabilirsiniz.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanyadan yararlanabilmeniz için ilk olarak Mars Cinema Club üyesi olarak kart bulundurmanız ve sinema biletini bu kart ile almanız gerekmektedir. Ayrıca Tommy Hilfiger’da ki indirimden faydalanabilmeniz için de THC (Tommy Hilfiger Club) üyesi olmanız gerekir.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyaya katılmak için herhangi bir kayıt işlemi yapmanıza, SMs göndermenize kampanya ya da promosyon kodu vs. kullanmanıza gerek yoktur. Mars Cinema Club kart kullanarak aldığınız sinema biletini mağaza görevlisine ibraz ederek bu kampanyadan yararlanabilirsiniz.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

14 Aralık tarihinde başlayan bu kampanya 31 Aralık 2015 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında bileti almalı ve mağazadan alışverişi yapmalıdır. bu tarihler dışında alınan bilet ve mağaza alışverişleri kampanya kapsamının dışında sayılacaktır.

Kampanya Hangi Alışverişlerde Geçerlidir?

Kampanya lisanslı ürünler hariç olmak üzere Tommy Hilfiger mağazasında bulunan tüm ürünlerde ve kategorilerde geçerli olacaktır. Kampanya kapsamında olmayan lisanslı ürünler saat, çorap, parfüm, gözlük ve bunun gibi farklı markaya ait olan ürünlerdir.

Kampanya Hakkında Bilmeme Gereken Bir Şey Var Mı?

Hem Cinemaximum, hem de Tommy Hilfiger, önceden haber vermeksizin bu kampanyanın koşullarını değiştirebilir ya da kampanyayı sonlandırabilir. Ayrıca bu kampanyayı başka bir kampanya ya da promosyon ile birleştiremezsiniz.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ