Çiftleri Sevindiren Tek Kampanya | Kampanya Bulucu
Kampanya Bulucu

Çiftleri Sevindiren Tek Kampanya

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Samsung, Çiftleri Sevindiren Tek Kampanya ile birlikte Samsung Galaxy s7 ve Samsung Galaxy s7 Edge ile birlikte Galaxy Note 5 alanlara toplamda 250 TL’ye varan hediye çekleri veriyor.

Verilecek olan bu hediye çeki, Galaxy s7 ve Galaxy Note 5 modelleri için 200 Tl iken Galaxy s7 Edge için 250 TL olacaktır.

Bu Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Samsung tarafından yapılan Çiftleri Sevindiren Tek Kampanya 1 ve 19 Şubat 2017 tarihleri arasında geçerlidir. Bu sebeple bu kampanyanın sunduğu fırsatları kaçırmak istemiyorsanız bu tarihler arasında sunulan avantajlardan yararlanmayı unutmayın!

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Hediye çeki kodu ile ilgili olarak yapılacak olan başvurular internet sitesi üzerinden yapılacak olup bu sitede yer alan formun hatasız ve eksiksiz bir şekilde doldurulması gerekmektedir. Bununla birlikte fatura yüklenmeli ve bu fatura üzerinde yazan isim ya da ünvan üzerinden hediye çeki kodu ile ilgili başvuru yapılmalıdır.

Yapılacak olan bu başvuruların hediye çeki için uygun olup olmadığına karar verilmesi için yapılacak olan kontrollerin ardından üç iş günü içerisinde e posta yolu ile form üzerinde belirtilmiş olan e posta adresine gönderilecektir.

Kampanyadan Nasıl Yararlanabilirim?

Belirtilen tarihler arasında Samsung tarafından ithal edilen ve Türkiye sınırları dahilinde satışa sunulan  Samsung Galaxy S7 (SM-G930F), Note5 (SM-N920C), S7 edge (SM-G935F) model cep telefonlarını satın alan kişiler bu kampanyadan yararlanabilecektir.

Elde edilecek olan bu hediye çekini samsungwa.com.tr internet sitesi üzerinden ya da kampanyaya katılmış olan Samsung mağazalarında tablet, cep telefonu ve bu ürünlere ait olan aksesuarlar ile ilgili ürün gruplarında harcayabilirsiniz.

Elde edilecek olan hediye çekleri tek seferlik kullanılabilecektir. Hediye çeki koduna sahip olan kişiler bu kodu mağazaya ibraz edebileceği gibi Samsung internet sitesi üzerinden de satın alma ekranı içinden bu kodu girerek hediye çekini kullanabilirler.

Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Bu kampanya kapsamında hediye çeki kodu için son başvuru tarihi 28 Şubat olsa da hediye çekini kullanmak için son gün 15 Mart 2017 tarihidir.

Bir kişi ya da bir firma en fazla üç ürüne kadar kampanyadan faydalanabilir.

Bu kodlar, kampanyadan yararlanılarak alınan ürünlerde kullanılamaz.

Bu kampanya ile alınan ürünler iade edilemez.

Kampanya ile ilgili değişiklikleri yapma hakkı Samsung’da saklıdır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.