Kampanya Bulucu

Çiçek Sepeti Ürünleri Atlas Jet Yolcularına Özel Yüzde 15 İndirimli

Eğer Atlas Jet hava yollarını kullanıyorsanız, onu kullanmanın ayrıcalığını görebileceğiniz bir kampanya başladı. Bu kampanyaya göre Atlas Jet yolcuları ciceksepeti.com internet sitesi ve çiçek sepeti mobil uygulamasından tüm çiçek, hediye, kek, meyve, çikolata ve kurabiye ürünlerinden yüzde 15 indirimli faydalanabiliyorsunuz.

Peki, bu kampanyaya nasıl katılabilirsiniz? 1 ve 31 Aralık 2014 tarihlerinde Atlas Jet’ten bir uçak bileti almış olduğunuzda size bir indirim kuponu verilecek. Bu indirim kuponu sayesinde alacağınız çiçek sepeti ürünlerini Yüzde 15 alma hakkına sahip olacaksınız. Kuponun geçerlilik tarihi 31 Aralık 2014 tarihine kadar. Bu kampanya kapsamında verilen indirim kuponları pasta ve cupcake ürünlerinde geçerli değil. Geçerliliği olmayan ürünler üstü çizili şekilde karşınıza çıkacaktır zaten. Yapılacak olan gönderimler ise Çiçek Sepeti’nin gönderim yapmış olduğu illerde geçerli sadece. Vereceğiniz tüm siparişler sadece ciceksepeti.com adresine ve Çiçek Sepeti Mobil Uygulama’sında geçerli olabilecek.

Çiçek Sepeti

Atlas Jet Yolcularına özel Çiçek sepeti indiriminin detayları şu şekilde:

– Kampanyaya 1-31 Aralık tarihleri arasında Atlasjet.com’dan bilet almış kişilere verilen indirim kodu ile katılım yapılır.
– İndirim kodu ile 1-31 Aralık 2014 tarihleri arasında ÇiçekSepeti’nde tüm çiçek, kek, kurabiye, çikolata, meyve ve hediye ürünlerinde %15 indirim uygulanır.
– Kampanya pasta ve cupcake ürünlerinde geçerli değildir. Üzeri çizili ürünlerde indirim uygulanmamaktadır.
– Siparişler www.ciceksepeti.com sitesi ve ÇiçekSepeti mobil uygulaması üzerinden verilebilmektedir.
– Gönderimler ÇiçekSepeti’nin Türkiye genelinde gönderim yaptığı iller için geçerlidir.
– Bu kampanya diğer ÇiçekSepeti kampanyalarıyla birleştirilemez.
– Kampanyaya özel verilen indirim kodu tek kullanımlıktır.
– Özel günlerdeki yoğunluk nedeniyle siparişlerin önceden verilmesi önerilir.
– Kampanyanın tüm uygulamasından ÇiçekSepeti sorumludur.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.