Kampanya Bulucu

Çevre Koleji Kampanyası

Bu Kampanya Hangi Avantajları Sunar?

Bu kampanya ile birlikte Paraf Kartınızla birlikte Çevre Koleji’nden yapacağınız tek çekimlerde ya da ikiden beşe kadar taksitlendirmelerde fazladan yedi taksit kazanma şansını elde edersiniz. Bununla birlikte 10.000 TL ve üzeri yapacağınız işlemlerde 250 TL Paraf Para kazanma şansını yakalarsınız!

Bu Kampanya Hangi Tarihe Kadar Geçerlidir?

Çevre Koleji Kampanyasından yararlanmak isteyen Paraf Kart sahiplerinin 31 Mart 2017 tarihine kadar kampanya kapsamında yer alan koşulları yerine getirmesi gerekmektedir.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyaya katılmak isteyen Çevre Kolejlilerin Paraf Kart ile birlikte ikiden beşe kadar olan taksit aralıklarında yapacakları işlemlerde seçmeli sanal poslardan ya da fiziki poslardan otomatik bir şekilde ilave yedi taksit kazanacaktır. Bununla birlikte kampanya kapsamında yer alan tarihler içinde Çevre Koleji’nden yapılacak olan 10.000 TL ve üzeri ilk işlemde 250 TL değerinde Paraf Para kazanırsınız. Bunun için herhangi bir ek işlem yapmanıza da gerek yoktur.

Kampanyaya Katılmanın Bir Sınırı Var mı?

Paraf kredi kartı ile Çevre Kolejlerinde yapılacak olan alışverişlerde 250 TL Paraf Para kazanma şansını elde etmek için ilk 600 kişiden biri olmanız gerekmektedir. Bu kampanya 600 tane Paraf sahibi ile sınırlandırılmış durumdadır. 600 kişi belirlenirken işlem sırası dikkate alınacaktır.

Kazanılan Paraf Paralar En Son Ne Zaman Kullanılabilir?

Kampanya kapsamında kazanılan Paraf Paraları kullanmak için son tarih 10 Nisan 2017’dir. Kullanılmayan tüm Paraf Paralar kalıcı ve geri döndürülemez bir şekilde 11 Nisan 2017 tarihinde silinecektir.

Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Yapılacak olan işlemlerde Paraf Para kullanmanız halinde bu kampanyadan yararlanmanız mümkün olmayacaktır.

Transfer, iade ve iptal işlemleri kampanya kapsamında yer almamaktadır.

Sanal kart kullanılarak yapılan hiçbir işlem kampanyaya dahil edilmeyecektir.

Kampanyadan her bir kişi sadece bir defa yararlanabilmektedir.

Her bir müşteri ek ya da asıl kartları ile birlikte bu kampanya süresince en fazla 250 TL değerinde Paraf Para kazanabilir.

Bu kampanyadan geriye dönük bir şekilde yararlanmanız mümkün olmadığı gibi bu konu ile ilgili herhangi bir değişiklikte yapılmayacaktır.

Türkiye Halk Bankası tarafından bu kampanya ile ilgili herhangi bir değişiklik yapma ya da bu kampanyayı doğrudan durdurma hakkı tamamen saklı bir şekilde tutulmaktadır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.