Çeşme Ilıca Otel'de % 20 İndirim ve % 10 Bonus! | Kampanya Bulucu

Çeşme Ilıca Otel’de % 20 İndirim ve % 10 Bonus!

Çeşme Ilıca Otel’de % 20 İndirim ve % 10 Bonus!

Kampanyanın Avantajı Nedir?

“Çeşme Ilıca Otel’de % 20 İndirim ve % 10 Bonus!” kampanyası ile birlikte kampanya tarihleri dahilinde Çeşme Ilıca Otel’de yalnızca kampanyaya Bonus Flaş mobil uygulama üzerinden sağlayanlar için geçerli olacak olan ve tek seferde 1.500 TL ve üzeri yapılacak olan peşin ya da taksitli işlemlerde Çeşme Ilıca Otel’den erken rezervasyon sayesinde yüzde 20 oranında indirim fırsatından yararlanma ve yüzde 10 oranında Bonus elde etme şansını yakalamış olursunuz!

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Kampanya 1 Haziran ve 30 Haziran 2017 tarihleri arasında yapılacak olan Çeşme ılıca Hotel Bonus kredi kartı alışverişlerinde geçerli olacaktır.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanya kapsamında yüzde 10 oranında Bonus kampanyasından yararlanmak isteyen kişilerin herhangi bir miktarda harcama yapmadan önce ilk olarak Bonus Flaş mobil uygulamasının akıllı cep telefonlarına indirilmiş olması ve daha sonra Bonus Flaş mobil uygulaması üzerinden ilgili kampanya sayfasında yer alan HEMEN KATIL butonuna basması gerekir. Mobil uygulama katılımını gerçekleştirmeden yapılacak olan hiçbir alışveriş Bonus kampanyasına dahil olmayacaktır. Harcama işleminde sonra yapılacak olan kampanyaya katılma işlemleri de kampanyaya dahil edilmeyecek ve kampanya kapsamında geriye dönük bir şekilde yararlanma gerçekleşmeyecektir. Kampanyaya yalnızca katılım onay bildirimi ve mesajı geldikten sonra yapılacak olan harcamalar dahil edilecektir.

Kampanyaya Hangi Kartlar Dahil Edilmiştir?

Yüzde 10 oranında ilave Bonus kampanyasına Garanti Bonus, Money Bonus, Bonus Genç, Bonus Flexi, Paracard ve Flexi kartları ile yapılacak olan alışverişler dahil edilmiş olup, American Express Card, Miles and Smiles kredi kartları, Deniz Bonus , Türkiye Ekonomi Bankası Bonus, Şekerbank Bonus, ING Bonus, Burgan Bonus, Türkiye Finans Happy Card, Tekstilbank Bonus, Fibabanka Bonus, ABank Bonus, PTT Bonus, Miles and Smiles Business kredi kartı, Bonus Business ve American Express Business Cardlar ile yapılacak olan alışverişler dahil edilmemiştir.

Kazandığım Bonuslar Kartıma Ne Zaman Yüklenir?

Kampanya koşullarını yerine getirerek kazanmış olduğunuz Bonuslar 6 Temmuz 2017 tarihinde kampanya kapsamında harcama yapmış olduğunuz karta yüklenir.

Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Kampanya kapsamında yapılacak olan harcamaların iadesi ya da iptali gerçekleştiği takdirde bu işlemler dikkate alınır.

Kampanya kapsamında belirtilmiş olan yüzde 20 oranındaki erken rezervasyon indirimi kampanya tarihleri arasında yapılacak olan ödeme işlemlerinde manuel bir şekilde Çeşme Ilıca Otel yetkili kişisi tarafından faturaya yansıtılır.

Kampanya diğer promosyon ya da indirimler ile birleştirilerek kullanılamaz.

Kampanya tarihleri içinde ödemesi yapılmış olan yaz sezonu rezervasyonları ve 3 gece üzeri konaklamalar da geçerli olur.

Kampanya ile ilgili olarak detaylı bilgilere ulaşmak isteyen kişiler 0 232 723 31 31 numarasını arayabilir.

Garanti Bankası ve Çeşme ılıca Otel önceden haber verme gereği duymadan kampanya ile ilgili belirlemiş olduğu şartların tamamında ya da herhangi bir bölümünde değişiklik yapma ya da kampanyayı tamamen durdurma haklarını saklı tutar.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ