Kampanya Bulucu

Cepteteb’ten Ulaşım Harcamalarınızın Yüzde 50’si İade

Cepteteb kampanyaları, yeni elektronik bankacılığın yaygınlaşabilmesi için, oldukça avantajlı kampanyaları çıkarmaya devam ediyor. Şimdi Cepteteb kredi kartı ya da banka kartı ile ay içerisinde yapmış olduğunuz ulaşım harcamalarının yüzde 50’si size geri iade ediliyor. Bu banka kampanyası ile yapmanız gereken tek şey ödemeyi Cepteteb ile yapmak.

Kampanyadan Nasıl Faydalanabilirim?

Kampanya kapsamından yararlanmak için ulaşım harcamalarınızı CEPTETEB kredi kartı ya da banka kartı ile yapmanız gerekecektir. Ayrıca harcamaya yaptığınız işyerinin de Cepteteb Pos cihazı kullanması gerekir. Bunu işyerine sorarak, ya da almış olduğunuz slipi inceleyerek anlayabilirsiniz.

Harcamanın Yüzde 50’si Ne Zaman İade Edilir?

Yapmış olduğunuz ulaşım harcaması dönem içi işlemler hesabına yansıdıktan sonra ki 48 saat içerisinde, yapmış olduğunuz harcamanın yüzde 50’si harcamayı yaptığınız kartın hesabına iade edilir. Harcama kredi kartından yapıldı ise, kredi kartına, banka kartından  yapıldı ise banka kartına yansıyacaktır.

Bu kampanya ile ne Kadar İade Alabilirim?

Kampanya kurgusu gereği bir ay içerisinde iade edilecek tutar 100 TL’yi geçemez. Bu kriter kişi bazlı olarak düşünüldüğü için, her kart için 100 TL değil, her kişi için sınır 100 TL’dir.

Kampanyadan Hangi Kartlar Yararlanabilir?

Kampanyadan yararlanmak için CEPTETEB kredi kartı ya da banka kartı olması yeterli olacaktır. Ek kredi kartları da yine kampanya kapsamının içerisindedir. Fakat sanal kartlar bu kampanyanın dışında tutulmuştur ve o kart ile yapılan harcamalar da herhangi bir iade durumu olmayacaktır.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

Bu kampanya için belirlenmiş olan son katılım tarihi 31 Mayıs 2015’tir. Bu tarihten sonra yapılan ulaşım harcamalarında herhangi bir oranda iade yapılmayacaktır. Fakat bu tarihe kadar yapılan harcamalar, kampanya bitiminden sonra da hesabınıza iade edilebilir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.