Kampanya Bulucu

CEPTETEB’lilere GittiGidiyor’da % 20 İndirim

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

“CEPTETEB’lilere GittiGidiyor’da %20 İndirim” kampanyası ile birlikte GittiGidiyor sitesinden CEPTETEB kredi kartını kullanarak yapacağınız alışverişlerde yüzde 20 oranında iade kazanırsın. Üstelik kamapnya boyunca kazanabileceğin toplam indirim tutarı 60 TL değerinde!

Bu Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

“CEPTETEB’lilere GittiGidiyor’da %20 İndirim” kampanyasına katılmak isteyen kişilerin 1 Şubat 2017 ve 30 Nisan 2017 tarihleri arasında Gittigidiyor’dan CEPTETEB kredi kartını kullanarak alışveriş yapması gerekiyor! Bu tarihlerin dışında yapılacak olan alışverişlerle bu kampanyadan yararlanmanız ne yazık ki mümkün değil.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Bu kampanyaya katılmak isteyen kişilerin tek yapması gereken şey bir adet CEPTETEB kredi kartına sahip olmak. Hali hazırda bu kredi kartına sahip olan kişilerin ise Gittigidiyor resmi internet sitesi ya da Gittigidiyor mobil uygulamasını kullanarak sipariş vermesi yeterli!

Bu Kampanyanın Sınırı Var Mı?

Bu kampanya ile birlikte bir ay içinde alabileceğini maksimum iade tutarı 30 TL ile sınırlandırılmıştır. bununla birlikte kampanya tarihleri içinde en fazla alabileceğiniz indirim tutarı ise 60 TL iile sınırlanmış durumdadır.

Ayrıca bu kampanyanın 12 aya çıkartılması halinde kampanya başlangıç tarihinden bitiş tarihine kadar bir kişinin kazanabileceği en yüksek iade tutarının 150 TL olacağı belirlenmiş durumdadır.

İndirim İadesi Ne Zaman Gerçekleşir?

İndirim iadesinden yararlanmak isteyen kişilerin kampanya tarihleri içinde kampanya koşullarını yerine getirerek alışveriş yapması halinde yapılan harcamalar dönem içi işlemlere yansımasının ardından 5 gün içinde bu kişilerin CEPTETEB kredi kartına yüzde 20 oranına iade yansır.

Bu Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Bu kampanyaya gittigidiyor.com sitesinde yer alan “Moda” başlığının altında yer alan Mücevher ve Takı kategorilerinde gerçekleşen işlemler dahil edilmemiştir.

Bu kampanyaya sanal kartlar da dahil edilmiştir. Bunun yanında ek kartlar ile de kampanyadan faydalanmanız mümkündür.

Bir müşterinin kendisi adına hem ana kart hem ek kart sahibi olması halinde kampanyada yer alan ve yazımızın üst kısmında yer alan aylık ve dönemlik sınırlar geçerli olacaktır. Yani bir ay içinde en fazla 30 TL, bir kampanya dönemi içinde ise en fazla 60 TL indirim iadesi kazanabilirsiniz.

Türkiye Ekonomi Bankası ve Gittigidiyor tarafından bu kampanya ile ilgili olan koşulların tamamında ya da herhangi bir kısmında değişiklik yapma ya da bu kampanyayı haber vermeksizin durdurma hakkı saklı tutulur.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.