Kampanya Bulucu

CEPTETEB’den Sinemia’ya Özel Yüzde 20 İndirim

TEB güvencesi ile internet tabanlı bankacılık olarak hizmet veren CEPTETEB, şimdi yapmış olduğu kampanyalar ile müşterilerine birçok avantaj sunuyor. Bu CEPTETEB kampanyaları ile Sinemia sinema kulübüne indirimli olarak üye olabilir ve her gün bir filmi istediğin yerde izleyebilme şansına sahip olabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu Sinemia kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında CEPTETEB kredi kartınızı kullanarak www.sinemia.com internet sitesinden 3 aylık, 6 aylık ya da yıllık abonelik yapmış olduğunuz zaman, toplam paket tutarı üzerinden %20 indirim fırsatından yararlanabilirsiniz.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kredi kartı kampanyasından CEPTETEB kredi kartlarının tamamı yararlanabilir. Hem asıl kartlar, hem de buna bağlı olan ek kartlar kampanyadan aynı koşullarla yararlanabilme hakkına sahiptir. Sadece sanal kartlar bu kampanya kapsamının dışındadır.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyadan yararlanmak için kampanya kodu, promosyon kodu ya da kampanya kaydına gerek yok. CEPTETEB kredi kartınızı kullanarak, kampanya tarihleri arasında Sinemia.com internet sitesinden 3 aylık, 6 aylık ya da 1 yıllık abonelik almanız yeterlidir.

Aldığım Paketleri Nasıl Kullanacağım?

Kampanya kapsamında üyelik paketlerini aldıktan sonra akıllı telefonlarınıza Sinemia mobil uygulamasını indirip giriş yapmanız gerekir. Bu uygulama ile istediğiniz sinema salonundan, istediğiniz film için her gün 1 adet filmi izleyebilirsiniz. Bunun için mobil uygulamayı gişeye göstermeniz, ya da adresinize gelen Sinemia kartını kullanmanız yeterli olacaktır.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

1 Aralık 2015 tarihinde başlayan bu kampanya 1 Mart 2016 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında alışveriş yaparak kampanyadan yararlanabilir. Kampanya tarihleri dışında yapılan paket alımları kampanya kapsamına alınmayacak ve herhangi bir indirim uygulanmayacaktır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.