Kampanya Bulucu

CEPTETEB’den Çicek.com’a Özel Yüzde 25 İndirim Kampanyası

TEB güvencesi ile internet tabanlı bankacılık hizmeti veren CEPTETEB, aynı zamanda kampanyaları ile de müşterilerine birçok alanda fırsat sunmaya devam ediyor. Şimdi CEPTETEB kampanyaları ile Cicek.com internet sitesinden %25’e kadar indirimli alışveriş yapabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu Çicek.com kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında CEPTETEB internet şubesine girerek, alacağınız kampanya kodu ile www.cicek.com internet sitesinden seçili olan ürünlerde%25, diğer tüm ürünlerde de %15 indirim fırsatından yararlanabilirsiniz. Üstelik bunun için CEPTETEB ile ödeme zorunluluğu yoktur.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya tüm CEPTETEB müşterilerinin katılımına açıktır. Fakat kampanya TEB kampanyalarından farklı olduğu için sadece TEB müşterisi olanlar bu kampanyadan yararlanamazlar. CEPTETEB internet şubesine giriş yapan herkes kampanyaya katılmaya da hak kazanır.

Kampanyaya Nasıl Katılacağım?

Bu kampanyaya katılım sadece kampanya kodu aracılığı ile olacaktır. Kampanya tarihleri arasında CEPTETEB internet şubesine giriş yapan müşteriler, kampanyalar bölümünde, bu kampanyanın ilan edildiği alanda ki butona tıklayarak, kampanyadan yararlanabileceği kampanya kodunu alabilir.

Kampanya Kodunu Nasıl Kullanabilirim?

Tarif edilen şekilde alınan kampanya kodlarını, yine kampanya tarihleri arasında www.cicek.com internet sitesine girerek kullanabilirsiniz. Kampanya kapsamında ki ürünlerden almış olduğunuzda, ödeme adımında bulunan “İndirim Kodu” alanına almış olduğunuz kodu girerek indirimi uygulayabilirsiniz.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

Bu kampanya için belirlenen son katılım tarihi 31 Ocak 2016’dır. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında önce kampanya kodunu almalı, daha sonra da kampanya kodlarını kullanmalıdır. Bu tarihler dışında kampanya kodu alınamaz, alınan kodlar da kullanılamaz.

Bu kampanyadan Kaç Kere Yararlanabilirim?

Kampanya için herhangi bir katılım sınırlaması yapılmamıştır. Kampanya süresi boyunca istediğiniz zaman kampanya kodu alabilir ve kullanabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.