Kampanya Bulucu

Cepteteb Otomatik Ödeme Kampanyası ile Samsung Tablet Kazanın

Bankaların ya da kredi kartı firmalarının yapmış oldukları otomatik ödeme kampanyaları genellikle puan kazandırma yönündedir. Fakat şimdi Cepteteb kampanyaları ile verdiğiniz otomatik ödeme talimatlarından Samsun marka ve Galaxy model tablet kazanabilme şansınız var.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu Samsung kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında Cepteteb internet şubesinden vermiş olduğunuz her otomatik ödeme talimatı için bir adet çekiliş hakkı kazanırsınız. Bu çekiliş hakkı ile de kampanya sonunda yapılacak olan çekilişte 200 adet Samsung T113N Galaxy Tab 3 Lite Ebony tabletten birini kazanabilirsiniz.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu çekiliş kampanyalarından Cepteteb müşterisi olan herkes yararlanabilir. Bunun için internet bankacılığından giriş yaparak otomatik fatura ödeme talimatı vermeniz yeterlidir. Bu kampanya ile düzenli olarak ödediğiniz her faturanın talimatını verebilirsiniz.

Kampanya İçin Nasıl Talimat Verebilirim?

Kampanya için www.cepteteb.com.tr adresine girerek giriş yapmanız gerekir. Giriş yaptıktan sonra Ödemeler menüsünden Otomatik Ödemeler’e gelmeniz gerekir. Buradan Yeni Talimat Ekle seçeneğine tıklayarak ve istenilen bilgileri doğru şekilde girerek talimatı verebilirsiniz.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

6 Temmuz tarihinde başlayan bu kampanya 31 Ağustos 2015 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler tarif edildiği şekilde bu tarihler arasında talimat vererek, her talimat için bir adet çekiliş hakkı kazanabilir.

Çekiliş Ne Zaman ve Nerede Yapılacak?

Kampanyanın çekilişi 9 Eylül 2015 tarihinde saat 11:00’da Fulya Mahallesi Şişli, İstanbul’da UBM Plaza’da, noter huzurunda ve halka açık olarak yapılacaktır. Katılmak isteyen müşteriler Fulya Mahallesi, 19 Mayıs caddesi, UBM Plaza No:37, Kat: 5’te bulunan Hedef Toplantı Salonunda bulunabilir. Kazanan talihliler 14 Eylül 2015 tarihinde Güneş Gazetesinden ilan edilecektir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.