Cepteteb Müşterilerine Yemeksepeti.com'da Yüzde 20 İndirim | Kampanya Bulucu
Kampanya Bulucu

Cepteteb Müşterilerine Yemeksepeti.com’da Yüzde 20 İndirim

TEB’in müşterilerine sunduğu bir proje olan Cepteteb, size ayrıcalıklar sunmaya devam ediyor. Şimdi Cepteteb kampanyaları ile yemeksepeti.com’dan sipariş verdiğinizde yüzde 20 indirimli ödeyebilirsiniz.

Bu Kampanyanın Sağladığı Avantaj Nedir?

Bu yemeksepeti kampanyaları ile Cepteteb hesabınız var ise www.yemeksepeti.com internet sitesinden vereceğiniz siparişlerde yüzde 20 indirim yapılacaktır. Tabi bu indirim sadece Cepteteb kredi kartı ile ödeme yapıldığında ya da Cepteteb banka hesabı ile ödenmiş olduğunda geçerli olacaktır. Diğer ödeme yolları ile yağılan ödemeler kampanya kapsamının dışındadır.

Bu Kampanyadan Kimler Faydalanabilir?

Bu kampanya sadece Cepteteb müşterileri için geçerlidir. Yani sadece TEB müşterisi olmak, bu kampanyadan yararlanmaya yetecek bir özellik değildir. Eğer daha sonra TEB hesabınızı Cepteteb hesabına çevirdiyseniz, hesap kartınızın da bu hesaba tanımlanmasını sağlamanız gerekecektir.

Bu Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

1 Mart 2015 tarihinde başlayan bu kampanya 31 Ağustos 2015 tarihine kadar devam edecek. Bu kampanyadan yararlanmak isteyen aboneler bu tarihler arasında sipariş vererek kampanyadan yararlanabilirler. Bu tarihten sonra ki siparişler kampanya kapsamında değerlendirilmeyeceği için herhangi bir indirim de uygulanmayacaktır.

Bu Kampanya İle İstediğim Kadar İndirim Alabilir Miyim?

Kampanya ile alınacak olan indirimlerde bir sınırlama yapılmıştır. Bu sınırlama ay içerisinde en fazla50 TL iken, kampanya genelinde en fazla 250 TL’dir. Yani bir kişi, bu kampanya ile bir ay içerisinde en fazla 50 TL indirim alabilir. Toplam kampanya süresi içerisinde de en fazla 250 TL indirim alabilir.

İndirimi Nasıl Alacağım?

Kampanya kapsamında herhangi bir kayıt yapmanıza, ya da promosyon kodu ile uğraşmanıza gerek yoktur. Siz normal olarak kredi kartınızdan bu harcamayı yapmış olduğunuzda 48 saat içerisinde harcamanızın yüzde 20’si hesabınıza geri iade edilecektir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.