Kampanya Bulucu

CEPTETEB Müşterilerine Yemek Sepeti’nde Yüzde 20 İndirim

Bir tık ile Türkiye’nin her yerinde ki tüm restoran ve yemek mekanlarına ulaşabileceğiniz, saat kaç olursa olsun sipariş verebileceğiniz ve bir de üstelik indirimlerden yararlanabileceğiniz bir portal olan Yemek Sepeti, şimdi CEPTETEB müşterilerine indirim fırsatı sunuyor.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu CEPTETEB kampanyaları ile belirlenen tarihler arasında CEPTETEB banka kartı ya da kredi kartını kullanarak www.yemeksepeti.com internet sitesinden sipariş verenler %20 indirimden faydalanabiliyorlar. Yapmış olduğunuz ödemenin %20 hesabınıza geri iade edilecektir.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu Yemek Sepeti kampanyaları tüm CEPTETEB müşterilerinin katılımına açıktır. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler alışverişlerini CEPTETEB banka kartı ya da kredi kartı ile yapmalıdır. Eğer TEB kartı kullanacaksanız, kullanılacak olan kartın ana hesabının CEPTETEB hesabı olması gerekecektir. Aksi halde kampanya geçerli olmayacaktır.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Bu kampanyadan faydalanabilmek için herhangi bir kayıt işlemi yapmanıza, indirim kodu kullanmanıza, ya da başka bir işlem yapmanıza gerek yoktur. Belirlenen tarihler arasında www.yemeksepeti.com internet sitesine girip, siparişi verdikten sonra ödeme alanında “Online Kredi Kartı” seçeneğinde bulunan “3D Secure ile Öde” seçeneğini tıklayıp, ödemeyi de CEPTETEB banka ya da kredi kartı ile yapmış olduğunda kampanyadan faydalanırsınız.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

Bu kampanya için belirlenmiş olan son katılım tarihi 29 Şubat 2016’dır. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında mutlaka kampanyadan faydalanmalıdır. Bu tarihten sonra yapacağınız alışverişlerde kampanya şartları geçerli olmayacaktır.

Bu Kampanyadan Kaç Defa Yararlanabilirim?

Bu kampanya için kazanabileceğiniz en fazla indirim tutarı 250 TL olacaktır. Bu rakama ulaşmış olduğunuzda kampanya artık sizin için duracaktır. Hesabınıza 250 TL’den daha fazla tutar iade edilmeyecektir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.