CEPTETEB Müşterilerine Markafoni'de Yüzde 20 İndirim | Kampanya Bulucu

CEPTETEB Müşterilerine Markafoni’de Yüzde 20 İndirim

CEPTETEB Müşterilerine Markafoni’de Yüzde 20 İndirim

İnternetin yaygınlaşması ve her alana sızmasından sonra bankalar da buna ayak uydurmak için sadece internet üzerinden hizmet veren banka türleri kurmaya başladı. TEB güvencesi ile hizmet veren CEPTETEB de kampanyalar ile müşterilerine birçok avantaj sunuyor.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?


Bu CEPTETEB kampanyaları ile kampanya süresince CEPTETEB kredi kartınızı kullanarak www.markafoni.com internet sitesinden yapacağınız alışverişlerde %20 indirimden faydalanabilirsiniz. Üstelik bu kampanyadan kampanya süresi boyunca yararlanabilirsiniz.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu Markafoni kampanyalarından sadece CEPTETEB müşterisi olan ve CEPTETEB kurumuna ait bir kredi kartına sahip olan müşteriler faydalanabilir. Sadece CEPTETEB müşterisi olmak kampanyadan yararlanabilmek için yeterli değildir. Alışveriş yapabilmek için Markafoni.com adresine de üye olmanız gerekmektedir.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyaya katılmak için herhangi bir kayıt işlemi yapmanıza, SMS göndermenize ya da kampanya kodu vs. kullanmanıza gerek yoktur. Kampanya tarihleri arasında CEPTETEB kredi kartlarınız ile Markafoni.com adresinden alışveriş yapmanız yeterli olacaktır. Sanal kart kullanılarak yapılacak alışverişlerde kampanya kapsamında olacaktır.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

2 Aralık 2015 tarihinde başlayan bu kredi kartı kampanyası 30 Kasım 2016 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında alışveriş yaparak kampanyadan yararlanabilirler. Kampanya tarihleri dışında yapılan alışverişlerde kampanya şartları geçerli olmayacaktır.

Kampanyadan Kaç Defa Yararlanabilirim?

Kampanya boyunca kampanyadan istediğiniz kadar yararlanabilirsiniz. Fakat belirli limitler içerisinde. Bu kampanya ile bir ay içerisinde en fazla 30, kampanya süresince de en fazla 150 TL’lik indirim kazanabilirsiniz.  Daha fazla indirim kazanabilme şansınız yoktur.

Kampanya Nasıl İşleyecek?

Alışveriş yapmış olduğunuz ayda ki indirimler bir sonra ki ayın ekstresine indirim olarak yansıyacaktır. Kredi kartından yaptığınız harcama normal olarak düşecek, ekstrede indirim yapılacaktır.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ