Kampanya Bulucu

CEPTETEB Müşterilerine ESET Smart Security 7 Programı 6 Ay Ücretsiz

Bankalar sadece finansal ve mali alanda avantaj sağlamıyor. Farklı alanlarda da kampanyalar düzenliyorlar. CEPTETEB kampanyaları ile şimdi internet şubesini kullanan müşteriler ESET anti-virüs programını 6 ay boyunca ücretsiz olarak kullanabiliyor.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu ESET kampanyaları ile CEPTETEB müşterileri internet şubesine sadece giriş yaparak ESET Smart Security 7 anti-virüs programı kazanıyor. Bu programı 6 ay boyunca tamamen ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. 6 ayın sonunda isterseniz programı ücretli olarak kullanmaya devam edebilir, ya da hiçbir ücret ödemeden kullanmayı bırakabilirsiniz.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Kampanya tüm CEPTETEB müşterilerinin katılımına açıktır. İsteyen müşteriler sadece internet şubesine giriş yaparak 6 ay ücretsiz kullanımı kazanabilirler. Bu kullanım bilgisayarı virüslerden koruyarak, ebeveyn kontrolü yaparak, Antispam ve Firewall ile yapılabilir.

Kampanyadan Nasıl Yararlanabilirim?

Kampanyadan ürün anahtarını alarak kullanabilirsiniz. CEPTETEB internet şubesine bilgileriniz ile giriş yaptığınızda, kampanyalar sayfasında ESET Smart Security 7 kampanyasını tıklayarak size özel ürün anahtarını alabilirsiniz. Aldığınız ürün anahtarını indirdiğiniz programda ilgili yere girerek 6 aylık ücretsiz kullanımı doğrulamış olursunuz.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

Kampanya için herhangi bir tarih sınırı, yada katılımcı sayısı sınırı koyulmamış durumda. Hem TEB, hem de ESET bu kampanyanın koşullarını istediği zaman değiştirme, ya da kampanyayı bitirme hakkını saklı tutar. Bu nedenle kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler kısa zaman içerisinde ürün anahtarını alarak kampanyadan yararlanmalıdır.

Programı Nasıl İndirip Kuracağım?

Yapılan araştırmaya göre Türkiye’de bilgisayar kullananların %33’ünün kullandığı bu programı kurmak da, kullanmak da oldukça kolay. Burayı tıklayarak programı kurabilir, burayı tıklayarak da programın kullanım kılavuzunu elde edebilirsiniz. Gerekli tüm bilgi ve detaylar burada yer alır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.