Kampanya Bulucu

Cepteteb Müşterilerine Ciceksepeti.com’da Yüzde 25 İndirim Fırsatı

TEB güvencesi ile hizmet veren CEPTETEB, şimdi yaptığı kampanyalarla müşterilerine birçok avantaj sunuyor. CEPTETEB kampanyaları ile şimdi Ciceksepeti.com’dan alacağınız ürünleri indirimli olarak alabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu Ciceksepeti.com kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında CEPTETEB internet şubesinden alacağınız indirim kodları ile belirlenen bazı ürünlerde %25 indirimden yararlanabilir, geri kalan ürünlerde de  %15 indirimden yararlanabilme şansınız olur.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya tüm CEPTETEB müşterilerinin katılımına açıktır. Fakat TEB müşterileri bu kampanyadan yararlanamaz. Kampanyadan yararlanabilmeniz için www.ciceksepeti.com adresine de kayıt olmanız gerekir. Eğer kayıtlı değilseniz, hemen ücretsiz olarak kayıt olabilir ve kampanyadan yararlanabilirsiniz.

Kampanyaya Nasıl Katılacağım?

Kampanyadan yararlanabilmeniz için ilk olarak kampanya tarihleri arasında CEPTETEB internet şubesine giriş yaparak “Kampanyalar” bölümünde yer alan kampanya kodunu almanız gerekir. Yine kampanya tarihleri arasında www.ciceksepeti.com adresinden ürünleri sepete ekledikten sonra ilgili alana kampanya kodunu yazarak indirimi uygulayabilirsiniz.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

2 Ağustos tarihinde başlayan bu Çiçek Sepeti Kampanyaları 31 Aralık 2015 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında kampanya kodunu almalı ve kullanmalıdır. Kampanya tarihleri dışında kampanya şartları geçerli olmayacaktır.

Bu Kampanyadan Kaç kere Yararlanabilirim?

Bu kampanya ile tüm müşteriler sadece bir adet kampanya kodu alabilir. Alınan kampanya kodları sadece bir defa kullanılabilir. Birden fazla kullanılamaz. Bu nedenle tüm müşteriler bu kampanyadan sadece bir defa yararlanabilir. Kampanya kapsamında laınan ürünlerin tüm hak ve şartları standart ürünlerle aynıdır.

Kampanya Kapsamında İndirimli Olan Ürünler Hangisidir?

Kampanya kapsamında seçili olan belirli ürünler %25 indirimlidir. %25 indirimli ürünlerin listesine www.ciceksepeti.com/teb-kampanyası adresinden ulaşabilirsiniz. bu ürünler dışında kalan ürünlerde ki indirim oranı ise %15’tir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.