Kampanya Bulucu

CEPTETEB Müşterilerine Amerikadaniste.com Adresine Kayıt Avantajı

TEB güvencesi ile bankacılık hizmeti veren CEPTETEB, kampanyaları ile kendi müşteri kitlesine birçok avantaj sunuyor. Amerika’dan yapılacak olan alışverişleri kolaylaştırmak ve mümkün kılmak hizmeti veren www.amerikadaniste.com internet sitesinde şimdi kayıt avantajı elde edebilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu CEPTETEB kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında www.amerikadaniste.com internet sitesine üye olursanız bu üyelik için 15$ yerine sadece 4,99$ dolar ödeyebilirsiniz. Bu sayede internet sitesine üye olup Amerika’dan alışveriş yapabilirsiniz.

Bu Site Nasıl Çalışır?

Amerikadaniste.com adresine üye olmuş olduğunuzda size Amerika’da bir adres verilir. Bu adres ile siz internet üzerinden özellikle de Amerika internet sitelerinden alışveriş yapıp bu adresi verebilirsiniz. Bu adresten de sizin Türkiye’de ki adresinize gönderilecektir. Bu sayede alışveriş konusunda sınırların dışına çıkabilirsiniz.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu Amerikadaniste.com kampanyaları tüm CEPTETEB müşterilerinin katılımına açıktır.  CEPTETEB kredi kartına sahip olan, üye olurken bu kredi kartını kullanan bütün müşteriler kampanyadan yararlanabilirler. Bu konuda herhangi bir kısıtlama yapılmamıştır.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Bu kampanyaya katılmak için herhangi bir kayıt işlemi yapmanıza ya da SMS göndermenize vs. gerek yoktur. Kampanya tarihleri arasında www.amerikadaniste.com adresine üye olarak, üye olurken de CEPTETEB kredi kartını kullanarak bu kampanyadan faydalanabilirsiniz. Her müşteri bu kampanyadan sadece bir defa yararlanabilecektir.

Bu Kampanya Hangi Tarihe Kadar Geçerlidir?

Bu kampanya için belirlenen son katılım tarihi 31 Aralık 2015’tir. Yani kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler yıl sonuna kadar üyelik işlemini gerçekleştirmelidir. Bu tarihten sonra yapılacak olan üyelik kayıtlarında kampanya şartları geçerli olmayacaktır ve 15$ ücret ile kayıt olunabilecektir. CEPTETEB ve www.amerikadaniste.com bu kampanyanın şartlarını istediği zaman değiştirebilir ya da kampanyayı sonlandırabilir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.