Kampanya Bulucu

CEPTETEB kredi Kartı ile İDO’da İndirim Avantajı

Genel olarak kredi kartlarının sunmuş olduğu avantajlar belirli sektörler ile sınırlıdır. Örneğin şehir içi ulaşımda kampanya yapılması oldukça güçtür. Fakat şimdi CEPTETEB kampanyaları ile İDO seferlerinden indirimli olarak yararlanabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu İDO kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında normalde 9 TL olan biletler size özel 7 TL olarak sunulacak. Üstelik kampanya kapsamında her 5. Geçişte ücretsiz olacaktır. Kampanyayı hem mobil uygulama ile hem de kredi kartı ile kullanabilirsiniz.

Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kredi kart kampanyasından CEPTETEB’e ait kredi kartı olan bütün müşteriler yararlanabilir. Kampanya için herhangi bir kayıt işlemi yapmanıza, ya da SMS göndermenize gerek yok. Kampanyadan direkt olarak yararlanabilirsiniz.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Bu kampanyaya 2 şekilde katılabilirsiniz. Kredi kartınızın temassız özelliğini kullanarak CEPTETEB turnikelerinden okutarak geçip kampanyadan faydalanabilirsiniz. CEPTETEB Mobil Uygulamasını indirerek Mobil Cüzdan Hızlı Ödeme uolu ile yapacağınız ödemelerde de kampanya geçerli olacaktır.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

25 Ağustos tarihinde başlayan bu kampanya 17 Ekim 2015 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler herhangi bir işlem yapmadan ödeme yaptıklarında, kampanya tarihleri arasında ise kampanyaya katılmış olurlar. Kampanya kapsamında yapacağınız 5. geçiş size hediye edilecektir.

Kampanya Nasıl İşleyecek?

CEPTETEB kredi kartı ya da mobil uygulamayı kullanarak yapmış olduğunuz harcamalar direk olarak 7 TL üzerinden hesaplanacak. Bunun dışında yapmış olduğunuz yolculuklarda her 5. yolculuk, her ayın 6’sında harcama yaptığınız kredi kartı hesabına iade edilecektir.

Kampanya Hangi Kredi Kartlarında Geçerlidir?

Bu kampanya bireysel tüm CEPTETEB kredi kartlarında geçerlidir. Ticari ve kurumsal kredi kartları kampanya kapsamının dışındadır. Asıl kartlar ve ek kartlar birbirinden bağımsız olarak bu kampanyaya katılabilir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.