Kampanya Bulucu

Cepte Bayram Kampanyası

Avea’nın yeni rakibi artık evinizdeki sabit telefonlar. Özellikle bayramda bir klasik haline gelmiş olan, ev telefonundan büyükleri aramak artık yavaş yavaş yerini GSM operatörlerine bırakıyor. İşte bu kampanyalardan biri de Avea’nın çıkarmış olduğu Cepte Bayram Kampanyası. Bu kampanya büyük paket ve küçük paket olarak iki farklı kullanım şeklini kapsıyor. Büyük paket; hem her yöne 1000 dakika verirken, hem de sadece sabit hatlara ekstra 1000 dakika veriyor. Bu paketin ücreti ise sadece 30 TL. Küçük pakette ise her yöne 300 dakika veriyor ve sabit hatlara yine 1000 dakika veriyor. Bu paketin fiyatı ise 18 TL.

Bu kampanyadan yararlanmak isteyenler 30 Eylül’e kadar mutlaka başvurmalılar. Ayrıca bu paketlerden yararlanmış olduğunuzda, aynı anda başka indirim ve kampanyalardan yararlanamayacağınızı da belirtelim. Bu kampanyadan yararlanınca ilk 12 ay vermiş olduğunuz taahhüt ile bir sene boyunca sabit fiyattan yararlanacaksınız. 12 ayın sonunda paket fiyatları değişecektir. Büyük paket 42 TL, küçük paket ise 28 TL olacaktır. Şimdiye kadar söylediğimiz fiyatların hepsi KDV, ÖİV vergileri dahil fiyatlardır.

Bu kampanyada ne önemli nokta şu: bu kampanyadan yararlanabilmek için mutlaka evinizde bir sabit hat bulunması gerekiyor. Çünkü kampanya gereği sizin adınıza düzenlenmiş sabit ev telefonu hattının faturası ile başvurmalısınız. Eğer sabit telefonunuz var fakat Avea hattınız yok ise, başka bir Avea kullanıcısını yararlandırabilirsiniz.

Cepte Bayram Kampanyası’nın detayları şu şekilde:

Cepte Bayram Büyük Paket Tarifesi  Cepte Bayram Küçük Paket Tarifesi 
Aylık Ücret  30* TL  18** TL
Aylık Ücretsiz Her Yöne Görüşme Süresi  1000 Dk  300 Dk
Aylık Ücretsiz Sabit Hat Yönüne Görüşme Süresi  1000 Dk  1000 Dk
Ücretsiz Süre Bitiminde Yurt içi Her Yöne  46.25 Kr/Dk  46.25 Kr/Dk
SMS Ücreti  33.25 Kr/SMS  33.25 Kr/SMS

*İlk 12 fatura dönemi bitiminde KDV-ÖİV dahil 42 TL’dir.

**İlk 12 fatura dönemi bitiminde KDV-ÖİV dahil 28 TL’dir.

 • Kampanya 30 Eylül 2014 tarihine kadar geçerlidir.
 • Cepte Bayram Kampanyasından yararlanan müşterilerimiz diğer indirimli paket/tekliflerden yararlanamazlar.
 • Kampanyadan Cepte Bayram Büyük Paket’e numara taşıma, yeni hat tesisi ve Şirketimizce sunulmakta olan faturalı ve faturasız tarifelerden geçiş yoluyla, Cepte Bayram Küçük Paket’e numara taşıma, yeni hat tesisi ve Şirketimizce sunulmakta olan faturasız tarifelerden geçiş yoluyla kaydolan müşteriler arasından 12 fatura dönemi boyunca Avea’nın faturalı tarifelerinde kalma ve Türk Telekom bireysel hattını aktif tutma taahhüdünde bulunan Türk Telekom bireysel sabit hat sahibi ve bu müşterilerin referans olduğu ya da kampanyadan yararlanmayan Türk Telekom bireysel sabit hat sahiplerinin 0800 355 55 55 numarasını arayarak yetkilendirdiği müşteriler yararlanabilecektir.
 • Türk Telekom bireysel sabit hat faturalarını bayilerimizde ibraz edemeyen müşterilerimiz kampanyaya hemen kaydolup bu eşsiz kampanyadan hemen yararlanmaya başlayabilirler! Sözkonusu müşterilerin 0800 355 55 55 numarasını aramaları, kimlik doğrulaması sonrasında kampanyadan yararlanmasını istedikleri Avea hatlarını tuşlamaları gerekmektedir. 3 Fatura dönemi içerisinde 0800 355 55 55 numarası aranarak, Avea numarasının bildirilmemesi durumunda, sözkonusu müşteriler kampanyadan yararlanma haklarını kaybederler Cepte Bayram Büyük Paket Tarifesinden aylık ücreti 42 TL’ye, Cepte Bayram Küçük Paket Tarifesinden aylık ücreti 28 TL’ye yararlanmaya başlarlar. Ayrıca sözkonusu müşterilerin 3. faturasına , kampanyadan yararlandıkları süre içerisinde uygulanan indirim tutarlarının toplamı cayma bedeli olarak yansıtılır.
 • Cepte Bayram Kampanyasından yararlanmayan Türk Telekom Bireysel Sabit Hat sahipleri de Cepte Bayram Kampanyası kapsamındaki tarifelerde bulunan istedikleri Avea Hattının bu kampanyadan yararlanmasını sağlayabileceklerdir. Bu kampanyadan yararlanmalarını sağlamak için 0800 355 55 55 numarasını aramaları gerekmektedir.
 • Türk Telekom dışındaki sabit hat hizmeti veren işletmecilerden hizmet alan müşteriler, işletmecilerinin Avea ile bu konuda imzalayacakları sözleşmeler kapsamında kampanyadan yararlanabileceklerdir.
 • 11.2013 tarihi itibariyle Avea’nın faturalı tarifelerinden kampanyaya katılım yalnızca Cepte Bayram Büyük Paket Tarifesi ile kampanyadan yararlanmak isteyen ilk 30.000 müşteri ile sınırlıdır.
 • Cepte Bayram kampanyasından yararlanan müşterilerimiz için Cepte Bayram Büyük Paket tarifesinin 42 TL olan aylık ücreti, 12 ay boyunca 30 TL, sonrasında 42 TL’dir.
 • Cepte Bayram kampanyasından yararlanan müşterilerimiz için Cepte Bayram Küçük Paket tarifesinin 28 TL olan aylık ücreti, 12 ay boyunca 18 TL, sonrasında 28 TL’dir.
 • Cepte Bayram Kampanyasından yararlanan müşterilerimiz sadece internet paketli cihaz kampanyalarından yararlananbilir.
 • Kampanya kapsamında sunulan her yöne dakikalar, yurt içi olmak şartıyla şebeke içi, ev, iş, diğer operatörler ve Avea ile anlaşmalı sabit telefon hizmeti veren işletmeciler yönlerini kapsamaktadır.
 • Kampanya kapsamında sunulan her yöne dakikalar; yarışma servisleri, sohbet hatları, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil yurtdışı, faks, data, WAP aramalarını kapsamamaktadır. Tarife kapsamındaki her yöne dakikalar ile görüntülü aramalar yapılabilir.
 • Kampanya kapsamında sunulan sabit hat yönüne dakikalar,Türk Telekom ve Avea ile anlaşmalı sabit telefon hizmeti veren işletmeciler yönüne doğru yapılacak aramaları kapsamaktadır.
 • Kampanyadan her Avea hattı ve Türk Telekom bireysel sabit hat sadece 1 kere yararlanabilir.
 • Türk Telekom bireysel sabit hat faturası ibraz ederek kampanyadan yararlanan müşteriler sabit hatları ile sadece bir Avea hattını ana hat olarak belirleyebilirler. Bu ana hat en fazla 3 Avea hattına kampanayadan yararlanması için referans olabilir.
 • Cepte Bayram Kampanyası Büyük Paket ve Cepte Bayram Kampanyası Küçük Paket tarifeleri arasında 1 defaya mahsus geçiş yapılabilecektir. Bu geçişlerde taahhüt süreniz yeniden başlar.
 • Devir ve yeniden aktivasyonlarda, önceden kampanyadan yararlanılmadıysa kampanyadan yararlanabilir.
 • Şirketimizce sunulmakta olan faturalı tarifelerden geçiş yaparak kampanyadan yararlanmaya başlayan müşterilerimizin önceden faydalanmakta oldukları taahhütlü ya da taahhütsüz kampanyalar kapsamındaki indirim, SMS, dakika vb. kullanım hakları ve promosyonlar tarifelere geçiş yaptıkları fatura dönemi sonunda sonlanır. Avea’nın faturalı tarifelerinden geçerek Kampanyadan yararlanaran müşterilerin, eğer varsa bir önceki taahhüt süresi dolmadan hattını deaktif etmesi, Avea faturasız tarifelere geçmesi ya da diğer operatöre numarasını taşıması durumunda, önceki taahhütü kapsamında yararlandığı indirim bedeli ya da dakika,SMS vb. kullanım hakları bedeli toplamları cayma bedeli olarak son faturasına yansıtılacaktır.
 • Kampanyadan yararlanmasını istediğiniz belirli tarifelerdeki Avea hatlarının numaralarını 10 hane olarak 4044’e SMS ile göndermeniz gerekmektedir. Her hat için ayrı ayrı SMS gönderilmelidir. Bu SMS ücretsizdir.
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.