Kampanya Bulucu

2019 Cep Telefonu Kredisi Veren Bankalar Listesi [KOLAY ONAY]

İhtiyaç kredilerinden iş yeri kredilerine, konut kredilerinden seyahat kredilerine kadar pek çok banka çeşitli kampanyalar geliştirerek müşterilerine finansal destek sağlar. Sağlanan bu desteklerin geri ödemesinde faiz uygulansa da anlaşmalı mağazalar sayesinde bütçenize en uygun ödeme planını oluşturabilirsiniz. Bankaların uygun kredi kampanyalarıyla birlikte birçok ihtiyacınızı karşılayabileceğiniz gibi telefon sahibi de olabilirsiniz.

Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulu tarafından yapılan düzenleme sonrasında, kredi kartı ile yapılan cep telefonu alışverişlerinde yapılan taksitlendirilme kaldırıldı. Durum böyle olunca, işletmeler potansiyel müşterilerini kaybetmemek için çözüm yolları aradı. Bu çözümlerden bir tanesi, bankalardan alınan ihtiyaç kredileri ile cep telefonlarının taksitlendirilmesi oldu ve banka kredisiyle telefon almak artık çok kolay bir hale geldi. Taksitli telefon alabileceğiniz bankaları inceleyin ve sizin için en uygununu tercih ederek bütçenizi sarsmadan telefon sahibi olun!

Telefon Kredisi Veren Bankalar

ING Bank Kredili Telefon Alma

ING Bank’ın Teknosa ile yapmış olduğu anlaşma ile Teknokredi fırsatından yararlanabilirsiniz. Faizler, %2,19’den başlayan oranlarla sunuluyor ancak vade sayısına göre bu faiz oranı %2,29’a kadar çıkabiliyor. ING Bank, uygun görmediği durumlarda kredinizi onaylamayabilir ve faiz tutarını değiştirebilir. Peki, 3.500 TL altında ve üzerinde olan telefon alımlarının koşulları neler?

  • 500-3.500 TL arasında bulunan Samsung’un; A260, A9, A7, J4+, J6+, J8 ve M10 modelleri ve Huawei Y5 2019 modeli hariç Oppo, Vestel, Casper, Alcatel markalarının tüm modellerinde ING Teknokredi ile peşin fiyatına 10 taksitten yararlanabilirsiniz. Vestel markası için bu taksit sayısı 12 olurken, Xiamoi markasının modellerinde ise fiyata bakılmaksızın 6 taksit uygulanıyor.
  • 3.501-15.000 TL arasında bulunan Samsung’un Note 9 modeli ve Huawei Y5 2019 modeli hariç, Oppo, Vestel, Casper, Alcatel ve Apple’in iPhone 7 Plus, iPhone 8, iPhone 8 Plus, iPhone XR modelleri dahil olmak üzere tüm akıllı telefon modellerinde ING Teknokredi ile peşin fiyatına 6 taksitten yararlanabilirsiniz.

Üstelik, Teknosa taksitli telefon kredisi için başvuru süreçleri bir hayli kolay. Cep telefonunuzdan SMS yoluyla başvurmak için yapmanız gereken; TEKNOSA yazıp boşluk bırakıp, T.C. kimlik numaranızı yazmak ve 2229’a kısa mesaj göndermek. Mesajınız bankaya iletildikten sonra, başvurunuz değerlendirilir ve banka tarafından size dönüş sağlanır. Gelecek onay mesajını takiben, Teknosa mağazalarına giderek dilediğiniz telefonu satın alabilirsiniz. Gittiğiniz mağazada bulunan bankanızın hizmet noktasından, kimlik doğrulaması yaptırmanız gerekir. Gerekli olabilecek tüm evrak işleri elektronik ortamda hazırlanacağı için sizden yalnızca imza atmanız istenecek.

ING Bank’ın tüm kampanyalarını incelemek için TIKLAYINIZ.

Fibabanka Kredili Telefon Alma

Telefon almak için kredi çekilmesi konusunda bir çözüm de Fibabanka sunuyor. Vatan Bilgisayar ile yaptığı anlaşma doğrultusunda, “teknolojiye ulaşmak daha önce hiç bu kadar avantajlı olmamıştı!” diyen Fibabanka, Vatan Bilgisayar‘dan yapacağınız elektronik alışverişlerinize; 6 ay, 10 ay ve 12 ay taksitli olmak üzere, faizsiz kredi fırsatı sunuyor. Bu kampanyada cep telefon alışverişleriniz için 2 tercihiniz var:

  • 3.500 TL altında bulunan tüm akıllı telefonlara faizsiz 12 ay taksitle sahip olabiliyorsunuz.
  • 3.500 TL üzerinde bulunan telefonları ise faizsiz 6 ay taksit ile satın alabilirsiniz.

Başvuru yapmak için telefonunuz mesaj kısmına girin; VATAN yazdıktan sonra boşluk bırakıp, T.C. kimlik numaranızı yazın ve 3422’ye kısa mesaj ile gönderin. Banka tarafından gelen onay mesajı sonrasında, Vatan mağazalarına giderek, Fibabanka danışma noktasına onay mesajınızı gösterin. Bu aşamada, görevliler kredi sözleşmenizi hazırlayacak. Sözleşmeye imzanızı atarak, istediğiniz cihazı alabilirsiniz. Telefonunuzu satın aldıktan sonra ise adınıza bir mevduat hesabı açılır ve buraya otomatik ödeme talimatı verilir. Bu noktadan sonra aylık ödemelerinizi Fibabanka’ya yaparsınız.

Fibabanka ve anlaşmalı mağazası olan Vatan’ın düzenlemiş olduğu bu kampanya hakkında bilmeniz gereken önemli birkaç konu var;

  • Kedi onayı verilmesi hususunda serbest olan Fibabanka, kefil ve ek teminat talep edebilir.
  • Tüzel kişilerin bu kampanyadan yararlanamaz.
  • Telefon alıcıları için özel olarak oluşturulan Vatan telefon kredisi kampanyasından, yalnızca 1 cihaz için 1 defalığına yararlanılabilinir.

Detaylı bilgi almak için Fibabanka’nın resmi web sitesine TIKLAYINIZ.

Aktifbank Kredili Telefon Alma

Aktifbank, minimum 500 TL, maksimum ise 30 bin TL’ye kadar 60 ay vadeli finansman desteği sunar. Beyaz eşyadan, cep telefonuna kadar tüm elektronik eşya alışverişlerinizde bu krediden yararlanabilirsiniz. Başvuru yapmak için TAKSİT yazıp boşluk bıraktıktan sonra, T.C. kimlik numaranızı yazın ve 3050’ye kısa mesaj gönderin. Bankadan alacağınız onay mesajını takiben, Aktifbank’ın anlaşmalı olduğu mağazalara giderek, onay mesajınızı göstermeli ve inceleme sürecini başlatmalısınız. Bu süreçte başvurunuz değerlendirilir ve olumlu görülmesi durumunda sözleşmeniz hazırlanır. İmza atarak yapacağınız bu sözleşme ile istediğiniz cep telefonunu satın alabilirsiniz. Taksit ödemelerinizi ise PTT şubelerinden Aktifbank IBAN numaranız ile ücretsiz yapabilirsiniz. Eğer farklı bir banka hesabınız varsa, EFT yoluyla da kolaylıkla halledebilirsiniz. Çekmiş olduğunuz kredinize uygulanacak olan faiz oranı BSMV hariç %3,75’tir. Bu faiz oranının yanı sıra 50 TL tutarında kredi tahsis ücreti kesintisi olur.

Krediler hakkında detaylı bilgi almak için Aktifbank’ın resmi web sitesine TIKLAYINIZ.

Denizbank Kredili Telefon Alma

Denizbank da kredi ile telefon almak isteyen vatandaşları düşünerek, MediaMarkt ile bir anlaşma sağladı. Ürün fiyatı 3.500TL’ye kadar olan cep telefonu alımlarında 12 ay vade, fiyatı 3.500TL’nin üzerinde olan cep telefonlarında ise 6 ay vade uygulanır. MediaMarkt mağazaları içinde bulunan Denizbank iletişim noktalarını ziyaret ederek, detaylı bilgi alabilirsiniz. Denizbank’ın sitesine giderek, başvuru yapabilirsiniz. Kredi başvurusu sekmesine gidin. T.C kimlik numaranız ve cep telefon numaranızı belirtilen kısımlara doğru bir şekilde girin. Kısa bir süre sonra kredi onayınız cep telefonunuza kısa mesaj ile gelecektir.

Denizbank’ın resmi web sitesine gitmek için TIKLAYINIZ.

Türkiye İş Bankası Kredili Telefon Alma

Elektronik cihaz alımlarında ihtiyaç duyulan finansal kaynağı sağlayan bankalardan bir diğeri de Türkiye İş Bankası’dır. Tüketicilerine sunduğu Anında Alışveriş Kredisi sayesinde www.genpa.com.tr ve www.n11.com üzerinden kolaylıkla telefon sahibi olabilirsiniz. Yapmanız gereken; sepetinize eklemiş olduğunuz ürünlerin toplamı kadar kredi talebinde bulunmak. Başvurunuzu yapmak için kendinize en yakın Türkiye İş Bankası şubesine gidebilir ve talebinizi yetkililerle paylaşabilirsiniz. Ayrıca, SMS yoluyla da başvuru yapabilirsiniz. NAKİT yazıp boşluk bıraktıktan sonra T.C. kimlik numaranızı yazın, bir boşluk daha bırakarak talep ettiğiniz kredi tutarını ve yine bir boşluk ile beraber aylık gelirinizi yazarak 4402’ye gönderin. Başvurunuzun olumlu olarak sonuçlandırılması durumunda, bankaya gitmenize gerek kalmadan internet bankacılığı üzerinden sözleşme onayı için talimat verebiliyorsunuz.

Krediler hakkında detaylı bilgi almak Türkiye İş Bankası’nın resmi web sitesine TIKLAYINIZ.

Diğer Telefon Alma Yöntemleri

Taksitle Telefon Alma

Fatura Üzerine Telefon Alma

Akıllı Telefon Kampanyaları

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.