Kampanya Bulucu

CarrefourSA’da Vakıfbank World Kart’a Özel 20 Worldpuan Hediye

Carrefoursa mağazaları fiyat konusunda birçok avantaj sağlarken aynı zamanda kredi kartı ile yapılacak alışverişlerde de ekstra indirim sağlıyor. Şimdi Vakıfbank World kampanyaları ile Carrefoursa’dan yapacağınız alışverişlerde 20 TL Worldpuan kazanabilirsiniz.

Bu kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu Vakıfbank kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında Carrefoursa marketlerden tek çekim olarak 200 TL ve üzeri bir harcama yapmış olduğunuzda 20 TL Worldpuan hediye olarak kazanabilirsiniz. Üstelik kampanya hem peşin, hem de taksitli alışverişlerde geçerlidir.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu Carrefoursa kampanyalarından Vakıfbank’a ait World kredi kartı olan herkes yararlanabilir. Fakat BusinessCard’lar bu kampanya kapsamında değildir. Ayrıca Worldpuan ile yapılan alışverişler, taksitli işlemler vs. bu kampanya kapsamında değildir.

Kampanyadan Nasıl Yararlanabilirim?

Kampanyadan faydalanabilmek için ilk olarak banka sistemine kayıtlı cep telefonundan kampanyaya kayıt olmanız gerekmektedir. Daha sonra Carrefoursa marketlerinden 200 TL ve üzeri alışveriş yapmanız gerekecektir.  Bu alışverişinizi World özellikli Pos cihazlarından Vakıfbank World kredi kartınız ile ödemeniz gerekir.

Kampanyaya Nasıl Kayıt Olabilirim?

Daha önce bankaya vermiş olduğunuz cep telefonundan katılım mesajı göndermeniz gerekir. Telefonunuzun mesaj bölümüne CARREFOURSA yazıp, bir boşluk bırakıp, harcama yapacağınız kredi kartının numarasının son 6 hanesini de ekleyerek 6635’e göndermeniz gerekmektedir. Gelen onay mesajından sonra alışverişi tamamlayabilirsiniz.

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

26 Eylül tarihinde başlayan bu kredi kartı kampanyası 23 Ekim 2015 tarihinde sona erecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında önce kampanyaya kayıt olmalı, daha sonra da kampanya için gerekli alışverişi yapmalıdır. Kampanya tarihleri dışında yapılan alışverişler bu şartlarda değerlendirilmeyecektir. Ayrıca kampanya süresi boyunca, kaç kredi kartına sahip olduğunuza bakılmaksızın kampanyadan sadece bir defa yararlanabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.