Kampanya Bulucu

Carrefoursa’da Ödemeyi Paypal ile Yapın, Anında 25 TL Kazanın

En güvenilir ödeme yöntemlerinden biri olan Paypal, şimdi çok özel kampanyalarla etki alanını genişletiyor. Belirtilen tarihler arasında Carrefoursa’dan 100 TL ya da daha üzeri harcamalarda anında 25 TL kazanabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajları Nedir?

Bu kampanya ile ödeme yaparken hem güvenilir bir yöntem seçebilir, hem de bir kazan elde edebilirsiniz. Bu kampanya da yapacağınız 100 TL alışverişe anında 25 TL kazanacaksınız. Üstelik bunun için herhangi bir sınırlama da bulunmuyor.

Bu Kampanyadan Kimler Faydalanabilir?

Bu kampanya Paypal üyesi tüm müşteriler için geçerlidir. Bu kampanyadan yararlanmak isteyen tüm Paypal üyesi aboneler yararlanabilir. Kampanyanın geçerli olabilmesi için alışverişin www.carrefoursa.com adresinden yapmanız gerekir.

Bu Kampanyadan Kaç Defa Yararlanabilirim?

Carrefoursa Kampanyaları ile herhangi bir sınırlama yapılmış değil. Bu nedenle Carrefoursa internet sitesinden yapacağınız her 100 TL’lik alışveriş için 25 TL hesabınıza geri yüklenir. Bir kişi bu kampanyadan istediği kadar yararlanabilir.

Kampanya Ne Zamana Kadar Geçerli?

22 Nisan 2015 tarihinde başlayan bu Paypal kampanyaları 15 Haziran 2015 tarihine kadar devam edecek. Bu tarihe kadar yaptığınız her 100 TL’lik alışveriş kampanyaya dahil olacaktır.

25 TL’yi Ne Zaman Alacağım?

Kampanya için gerekli alışverişi yapmış olduğunuzda 7 iş günü içerisinde 25 TL Paypal hesabınıza yüklenecektir. Yükleme işlemi yapıldığında size bilgilendirme maili gelecektir.

Kampanya İçin Yapılan Alışverişin Gereklilikleri Nelerdir?

Kampanyanın geçerli olabilmesi için öncelikle ödemenin Paypal ile yapılmış olması gerekir. Ayrıca bu kampanya sadece www.carrefoursa.com internet sitesinde geçerli olacak. Diğer mağazalar kampanya kapsamının dışındadır. Son gereklilik de yapılan alışverişin 100 TL tutarında olması gerekir.

Alışverişten Önce Kampanyaya Kayıt Yaptırmam Gerekir Mi?

Kampanya için herhangi bir kayıt işlemine gerek yoktur. Sadece ödeme yaparak kampanyaya otomatik dahil olabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.