Kampanya Bulucu

CarrefourSA’da Axess’e Özel 28 TL Chip Para Fırsatı!

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

“CarrefourSA’da Axess’e Özel 28 TL Chip Para Fırsatı!” kampanyası ile birlikte Şubat ayı süresince CarrefourSA mağazalarından ya da CarrefourSa resmi internet sitesi olan www.carrefoursa.com sitesi üzerinden yapacağınız toplam 200 TL ve üzeri tek çekimlik alışverişlerinizde 28 TL değerinde Chip Para kazanma fırsatı!

Bu Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

“CarrefourSA’da Axess’e Özel 28 TL Chip Para Fırsatı!” kampanyasından yararlanmak isteyen kişilerin 1 Şubat ve 28 Şubat 2017 tarihleri içinde CarrefourSa ya da www.carrefoursa.com sitesi üzerinden farklı günlerde alışveriş yapması gerekmektedir.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Bu kampanyadan faydalanmak isteyen kişilerin kampanya tarihleri içinde ilk harcamasını yapmadan önce Akbank sisteminde kayıtlı olan cep telefonu numarası üzerinden “SUBAT” yazdıktan sonra bir adet boşluk bırakarak 4566’ya kısa mesaj göndermesi gerekmektedir. Bu işlemin ardından Akbank tarafından bu cep telefonu numarasında “kayıt oldunuz” şeklinde bir bilgi mesajı gönderilecektir. Bu mesajın ardından dilediğiniz şekilde bu kampanyadan yararlanmanız mümkün olacaktır.

Bu kampanyaya katılabilmek için gönderilen kısa mesajlar özel iletişim vergisi ve katma dahil vergisi de dahil olmak üzere tüm operatörler 0,65 TL olarak belirlenmiştir. Kısa mesaj yolu ile kampanyaya katılım göstermeyen kişilerin bu kampanyadan yararlanması mümkün değildir.

Bu Kampanya Kapsamında Hangi Kartlar Geçerlidir?

Bu kampanya ile birlikte CarrefourSa mağazalarından ya da internet sitesinden alışveriş yapacak olan kişiler Wings, exi26, Neo, Free ve Axess kartlarını kullanarak Chip Para elde edebilirler!

Fakat Free kartı için Chip Para ve artı taksit kampanyalarına katılım ücreti olan 2,9 TL ilk ekstreye yansır.

Ayrıca bu kampanyaya Business kartlar ve Bank o’card Axess kartları dahil edilmemiştir.

Kazandığım Chip Paralar Kartıma Ne Zaman Yüklenir?

Bu kampanya ile sunulacak olan 28 TL değerindeki Chip Para, 1 ay içinde gerçekleştirilecek olan toplam 200 TL ve üzeri tek çekim ödemesinin gerçekleşmesinin ardından kartınıza yüklenecektir.

Kazandığım Chip Paraları Ne Zamana Kadar Kullanabilirim?

Bu kampanya ile birlikte kazanacağınız Chip Paraları 12 Mart 2017 tarihine kadar kullanmanız gerekmektedir. Bu tarihe dek kullanılmayan tüm Chip Paralar kartınızdan kalıcı ve geri döndürülemez bir şekilde 13 Mart 2017 tarihinde silinecektir.

Bu Kampanyanın Bir Sınırı Var Mı?

Bu kampanyaya katılacak olan kart sahiplerinin ek ve asıl kartları ile yapacakları harcamalar doğrultusunda bu kampanyaya sadece bir defaya katılabilirler. Bu nedenle de bu kampanyadan herhangi bir kişinin kazanabileceği en yüksek Chip Para değeri 28 TL’dir.

Bu Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Taksitli harcamalar ve Chip Para kullanılarak yapılan alışverişler bu kampanyaya dahil edilmemiştir.

Akbank tarafından bu kampanya ile ilgili olan koşulların bir bölümünde ya da tamamında değişiklik yapma ya da bu kampanyayı daha önce haber vermeden durdurma hakkı saklı tutulur.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.