Kampanya Bulucu

CarrefourSA’da Axess’e Özel 25 TL Chip Para Fırsatı!

Kampanyanın Avantajı Nedir?

“CarrefourSA’da Axess’e Özel 25 TL Chip Para Fırsatı!” kampanyası ile birlikte kampanya kapsamında belirtilmiş olan kartlarla birlikte CarrefourSA marketlerinden ya da CarrefourSA resmi internet sitesi üzerinden kampanya tarihleri içerisinde 3 defa 75 TL ve üzeri alışveriş yapan kişiler 25 TL değerinde Chip Para kazanma fırsatını yakalıyor!

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Kampanyaya katılmak isteyen kişilerin 16 Mart ve 29 Mart 2017 tarihleri içinde CarrefourSA marketlerinden ya da CarrefourSA resmi internet sitesi üzerinden 3 kez 75 TL ve üzeri alışverişte bulunması gerekmektedir.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyaya katılmak için özel olarak bir şey yapılmasına gerek yoktur. Tek yapmanız gereken şey kampanya tarihleri içinde ve kampanya kapsamında belirtilmiş olan kartlarla birlikte kampanya şartlarını yerine getirerek alışveriş yapmak olacaktır.

Kampanyaya Hangi Kartlar Dahil Edilmiştir?

Kampanyadan faydalanmak isteyen kişiler Neo, Free, Wings ve Axess kredi kartlarını kullanabilirler. Bunun haricinde Business kartlar ve Bank o’card Axess kartları kampanyaya dahil edilmemiştir.

Kazandığım Chip Para’lar Kartıma Ne Zaman Yüklenir?

Bu kampanyaya katılarak kazanmış olduğunuz 25 TL değerindeki Chip Para hediyesi, 3 kez 75 TL ve üzeri harcamayı gerçekleştirmenizin ardından alışveriş yaptığınız karta anında yüklenecektir.

Kazandığım Chip Para’ları Ne Zamana Kadar Kullanabilirim?

Kampanya kapsamında kazanmış olduğunuz Chip Para’ları 9 Nisan 2017 tarihine kadar tüm CarrefourSA marketleri üzerinden yapacağınız alışverişlerde kullanmanız mümkün olup bu tarihe dek kullanılmayan tüm Chip Para’lar kartınızdan kalıcı ve geri döndürülemez bir şekilde 10 Nisan 2017 tarihinde geri alınacaktır.

Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Bu kampanya kart bazında değil müşteri bazında düzenlenmiş olan bir kampanya olduğu için her bir müşteri kampanyaya sadece tek bir kez katılabilecektir. Bu nedenle de bu kampanyadan kazanılabilecek olan en yüksek Chip Para değeri 25 TL olarak belirlenmiştir.

Chip Para kullanılarak yapılacak olan alışverişler bu kampanyaya dahil edilmemiştir.

Kampanya koşullarına uyarak gerçekleştirilen alışverişlerin ardından iadesi ya da iptali gerçekleşen ödemelerde Chip Para kazanımına izin verilmeyecek, Chip Para kazanmış olan kişilerin Chip Para’ları iptal edilecektir.

Akbank bu kampanya ile ilgili olarak belirlemiş olduğu koşulların herhangi bir bölümünde ya da tamamında istediği şekilde önceden haber vermeden değişiklik yapma ya da bu kampanyayı tamamen sona erdirme haklarını saklı tutmaktadır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.