Kampanya Bulucu

Carrefour SA Plus Para Kampanyası

Ülkemizin en büyük süpermarketlerinden birisi olan ve her geçen gün farklı şehirlerde faaliyet göstermeye başlayan Carrefour SA kampanyaları ile de insanların en çok beğendiği ve ilgi gösterdiği markalardan birisi olma ünvanını perçinliyor. Gıda ya da diğer tüm alışverişleriniz konusunda sizlere maksimum seçenek ve minimum fiyat garantisi veren Carrefour SA, aynı zamanda sunduğu indirim ve kampanyalar ile de ön planda olmaya devam ediyor diyebilmekteyiz.

Market kampanyaları her ne kadar ufak çapta da olsa bütçelere katkı sağlasa da Carrefour, bu anlamda kendi kartına sahip olan müşterilerine de ek olarak birçok farklı indirim seçeneği sunmayı da ihmal etmiyor diyebilmekteyiz. Carrefour SA Plus Kart ile seçilen belirli günlerde yapacağınız 75 TL ve üzeri alışverişlerinizde tarafınıza %5 Plus Para hediye ediliyor ve bunu ilerleyen süreçte yine Carrefour SA bünyesinde yapacağınız tüm alışverişlerinizde de değerlendirebilme imkanınız oluyor. Her şehirdeki şubeler için ayrı ayrı Plus Para günleri belirlenmiş ve bu günlerde yapacağınız alışverişlerinizden sizlerde kazanım elde edebilme şansına erişiyorsunuz.

Kampanya Detayları

1.Belirlenen günlerde kampanyanın geçerli olduğu CarrefourSA Hipermarketlerinden, Carrefoursa Plus Kart ile yapılan 75 TL ve üzeri alışverişler için, alışveriş tutarının %5’i değerinde Plus Para kazanılacaktır.

2.Hak edilen Plus Para’lar anında alışverişin yapıldığı karta yüklenecek olup, alışveriş tarihinden itibaren 90 gün geçerli olacaktır.

3. 90 gün süre ile kullanılmayan Plus Para’lar silinecektir.

4. Alkollü içecekler, tütün mamülleri, GSM TL yükleme harcamaları, kuyum, hediye kart alışverişleri ve toplu alımlar kampanyaya dahil değildir.

PLUS PARA GÜNLERİ:

SALI: Maltepe Park Hipermarket, Acıbadem Hipermarket

ÇARŞAMBA: Eskişehir, Haramidere, Bayrampaşa, Batıkent, Ümraniye, Adana Hipermarket.

PERŞEMBE: İçerenköy, İzmit ve Bursa Orhaneli Hipermarketleri.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.