Kampanya Bulucu

Carrefour Kazandıran Kasım Kampanyası

Carrefour Hiper marketler zincirinin bu ay ki indirimli ürünleri belli oldu. Bir çok kişinin alışveriş yaptığı Carrefour birçok üründe indirim yaptı. Bununla beraber yalnızca indirimler değil birçok kampanyayı da devreye soktu. Axess kredi kartı sahiplerine özel  4 kez 75 TL üzeri alışveriş yapan müşterilere 35 TL chip para hediye ediyor. Bu chip paraları Carrefour hiper marketlerinde dilediğiniz gibi harcayabilirsiniz. Bir çok üründe 75 TL ve üzeri alışverişlerinizde ek indirimler uygulanıyor. Şimdi kısaca katalog kampanyalarından bahsedelim.

Katalog kampanyaları

 1. 75 TL üzeri alışverişlerde bazı ürünlerde %25 özel ek indirimler sağlanıyor. Bu ürünleri Carrefour  Hiper katoloğundan öğrenebilirsiniz.
 2. 2-5 Kasım balık çeşitlerinde 40 TL ve üzeri alışverişlerde 8 TL Carrefour puanı hediye.
 3. 25 TL Lipton Demlik ve Bardak Poşet Çay alışverişlerinizde Torku Banada 400 gr hediyedir.
 4. CarfourSa Kart ile  11 TL ve üzeri Mondelez alışverişlerinizde 1 adet Cinemaximum ya da n11.com 11 TL indirim kuponu hediye.
 5. Tuvalet kağıdı, kağıt havlu ve peçete çeşitlerinde CarfourSa Kart ile 25 TL ve üzeri alışverişlerinizde 5 TL Carrefour puanı hediye.
 6. Koroplast mutfak yardımcı ürünleri ve çöp torbalarında %30 indirim vardır.
 7. Tencere, tava, Borcam alışverişlerinde 50 TL ve üzerine 10 TL Carrefour puanı hediye.
 8. Carrefour çelik çatal, kaşık, bıçak çeşitlerinde %20 indirim.
 9. Whiskas güveç çeşitlerinde 10 TL alışverişlerinizde sinema bileti hediye.
 10. Whiskas  kuru mama çeşitlerinde %30 indirim.

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Kampanya 2 Kasım Perşembe gününden 15 Kasım çarşamba 2017 tarihleri arasında geçerlidir.

Axess Kampanya Katılım Detayları Nelerdir?

 • Carrefour’da alışverişe başlamadan önce Axess mobil üzerinden “Hemen katıl” butonuna tıklayabilir ya da SONBAHAR yazara cep telefonunuzdan 4566 ‘tıya kısa mesaj gönderebilirsiniz.
 • Kasım ayı boyunca CarrefourSa’lardan ya da internet sitesi üzerinden kazanılan Chip paralar 12 Aralık 2017′ ye kadar tüm CarrefourSa’larda kullanılabilir. Bu tarihe kadar kullanılmayan Chip paralar 13 Aralık 2017 tarihinde geri alınacaktır.
 • Bank O Card Axess ve Bussiness kartlar kampanya dahilinde değildir. Kampanya Sms yada Axess Mobil üzerinden katılım ile 35 TL Chip para kazanabilir.
 • Akbank kampanya dahilinde Chip paraları durdurma ya da değiştirme haklarını saklı tutar.

Carrefour Kampanya Katılım Detayları Nelerdir?

 • 4 defa 75 TL üzeri alışverişlerde 75 TL puan Hediye edilir
 • 1-30 kasım  tarihleri arasında Carrefour  hiper marketlerinden 4 farklı günde 4 kez 75 TL alış veriş yapan müşterilere 75 TL Carrefour para puan hediye edilir.
 • 75 TL içerisindeki Alkollü içecekler, tütün mamulleri,  GSM TL harcamaları, kuyum ve cep telefonu ürünleri kampanya kapsamına alınmaz.
 • Kazanılan para puanlar 6 aralık tarihinde alışverişin yapıldı CarrefourSa karta yüklenecektir. Bu gün dahil 30 gün geçerli olacaktır. Kazanılan puanlar nakit olarak geri çevrilemez.
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.