Kampanya Bulucu

Carglass Türkiye’den İpad Mini Hediyeli Selfie Slogan Yarışması

Selfie çek, slogan bul, yaratıcılığını kullan ve İpad Mini kazanma şansını yakala.

Carglass şube ve bayilerinin önünde çektirdiğiniz fotoğraf ile kendi bulduğunuz özgün sloganı

www.facebook.com/CarglassTR

linki üzerinden Carglass Türkiye Facebook sayfasına yükleyin ve başta İpad Mini olmak üzere yüzlerce hediyeden birini kazanma şansını yakalayın.

Yarışmaya katılabilmek için öncelikle şirketin Facebook sayfasını beğenmiş ve ad soyad, adres, telefon numaranız gibi bilgileri mesaj yoluyla iletmiş olmanız gerekiyor. 31.10.2014 tarihinde saat 22:00’da yarışma bitmiş olacak ve 01.11.2014 tarihinde değerlendirme işlemi başlayacak. Değerlendirme sonucunda gerekli şartları yerine getirenlerden ilk 10 kişi İpad Mini sahibi olacak. Sonraki 40 kişiye Carglass logolu uzaktan kumandalı oyuncak araba(Land Rover), sonraki 100 kişiye Carglass logolu T-Shirt ve sonraki 100 kişiye Carglass logolu şapka verilecektir.

Katılım Koşullarını www.724otocam.com  adresinden inceleyebilirsiniz. Önünde selfie çekebileceğiniz Türkiye geneli Carglass Türkiye şube & bayi Adreslerini www.nerelerdeyiz.com adresinden öğrenebilirsiniz.

facebook ipad mini yarışması

Unutmayınız; Yarışma Sadece Carglass Türkiye Facebook fan sayfasında geçerlidir. Mağaza kullanımlarında geçerli değildir.. Türkiye Dışından Katılımlar Kabul Edilmeyecektir. Çektiğiniz fotoğrafı ve sloganı Firmanın Facebook Fan sayfasında paylaştıktan ve bilgilerinizi gönderdikten sonra yarışmaya katılmış sayılacaksınız.

Carglass Kimdir:

Carglass® Türkiye’nin önde gelen araç camı tamir ve değiştirme şirketi olup, her yıl 110.000’den fazla araç sürücüsüne hizmet vermektedir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Özbey ülker dedi ki:

    slm…ben işitme engelli bir vatandaşım… Sizden bir hediyeli istiyorum saygılarımla arz rica ederim