Kampanya Bulucu

CardFinans’tan Yeni Yıl Hediyesi: 100 TL Parapuan

Yeni yıla girmeye çok az zaman kala, kredi kartlarının yapmış oldukları kampanyalar da oldukça artmaya başladı. Bu yeni yıl kampanyaları ile yapmış olduğunuz alışverişlerde iyi bir fırsat elde eteniz olası. Şimdi CardFinans kampanyaları ile yapacağınız alışverişlerden 100 TL Parapuan kazanabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu Finansbank kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında CardFinans kredi kartınızı kullanarak anlaşmalı işyeri ve sektörlerden yapacağınız her 100 TL ya da daha üzeri alışverişte 10 Tl Parapuan kanabilirsiniz. Bu kampanyadan toplamda 10 defa yararlanarak 100 TL’ye kadar Parapuan kazanma şansınız bulunur.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanyadan sadece Finansbank’a ait bireysel kredi kartı olan müşteriler yararlanabilir. Diğer kredi kartları, banka kartları, ticari kredi kartları, sanal kredi kartları Parapuan ile yapılan alışverişler, toptan alımlar vs. bu kampanya kapsamının dışındadır.

Kampanyadan Nasıl Faydalanabilirim?

Kampanyadan yararlanabilmeniz için ilk olarak kampanyaya kayıt yaptırmanız gerekir. Kayıt yaptırdıktan sonra Finansbank üye işyerlerinden belirlenen sektörlerde yapacağınız her 100 TL ya da daha üzeri harcamalarda 10 TL Parapuan kazanabilirsiniz.

Kampanyaya Nasıl Kayıt Olabilirim?

Kampanyaya iki şekilde kayıt olabilirsiniz; birincisi 0850 222 0 900 numaralı Finansbank Çağrı Merkezini arayarak, ikincisi katılım SMS’i göndererek. Banka sistemine kayıtlı cep telefonunuzun mesaj bölümüne ARALIK yazıp 2273’e göndermiş olduğunuzda kaydınız alınır. Gelen onay mesajından sonra kampanya kapsamında ki alışverişleri yapabilirsiniz.

Bu Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

1 Aralık tarihinde başlayan bu kredi kartı kampanyasının son katılım tarihi 31 Aralık 2015’tir. Kampanyadan faydalanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında önce kampanyaya kayıt olup, daha sonra da gerekli alışverişi yaparak kampanyadan yararlanabilir. Kampanya tarihleri dışında yapılan işlemlerde kampanya şartları geçerli olmayacaktır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.