Kampanya Bulucu

CardFinans’tan Taksitli Nakit Avans Kampanyası

Finansbank, ihtiyacınızın olduğu zamanda size avans çekmek kadar basit ve kredi almak kadar avantajlı bir imkan sunuyor. Bu kampanya ile canınızın istediği, ihtiyacınızın olduğu her an avansınızı alabilir ve taksitle ödeyebilirsiniz.

Nakit avansınızı haftanın her günü ve günün 24 saati istediğiniz zaman çekebilirsiniz. Çekmiş olduğunuz avansları da önceden belirlenmiş faiz oranları ile 6 veya 9 taksitte ödeyebilirsiniz. Bu sayede her ay ekstra faiz ödemenize gerek kalmaz. Üstelik her hangi bir sözleşme veya başka bir formalite imzalamanıza, evrak ile uğraşmanıza da gerek yok. Nakit avanslarınızı Finansbank ATM’lerinden veya İnternet Şubesi’nden alabilirsiniz. İnternet şubesinden almak için izlemeniz gereken adımlar şu şekilde; önce Kart İşlemleri, daha sonra Nakit Avans ve Taksitli Nakit Avans menüsü ile kolayca alabilirsiniz. Çekebileceğiniz nakit avans tutarı da çekebileceğiniz günlük nakit limitiniz ile aynıdır. Bu kampanyadan yararlanmak için herhangi bir ekstra ücret ödemenize gerek yoktur.

CardFinans Nakit Avans

CardFinans Taksitli Nakit Avans Kampanyasının detayları şu şekildedir:

  • Çekebileceğiniz günlük Taksitli Nakit Avans tutarı, kredi kartı günlük nakit çekme limitiniz ile sınırlıdır.
  • Taksitli Avans işlemlerinde ücret alınmamaktadır.
  • Taksitli Avans faiz oranı aylık %2,02’dir.
  • Yasa gereği, Taksitli Nakit Avans işlemlerinde KKDF ve BSMV uygulanır ve bu oranlar faiz oranına dahil edilir.
  • Taksitlerin ekstrenize yansıyacağı tarih, ATM’den verilen fişte bulunan ödeme planınızdaki tarihle aynı olacaktır.
  • Taksit tutarları, ekstrenin son ödeme tarihine kadar ödenebilir. Son ödeme tarihine kadar ödeme yapmadığınız ya da taksit tutarından daha az ödeme yaptığınız durumlarda alışveriş

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.