Kampanya Bulucu

Cardfinans’tan Sevgililer Günü Hediyesi

Cardfinans müşterilerini memnun etmek için yeni bir kampanya başlattı. Bu kampanya kapsamında,Şubat ayı boyunca bireysel kredi kartlarınızla restoran, giyim ve kozmetik sektöründe tek seferde yapacağınız her 100 TL ve üzeri harcamanıza anında 10 TL, toplamda 100 TL’ye varan ParaPuan hediye edilecek. Kampanyaya katılmak için QNB Finansbank’ta kayıtlı cep telefonu numaranız üzerinden kısa mesaj olarak SEVGI yazdıktan sonra 2273’e göndermeniz yeterli olacak. Bununla birlikte kampanyaya QNB Finansbank çağrı merkezelerinden de kayıt yapabilirsiniz. Kısa mesaj gönderilerek yapılan kayıtlar operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilecektir. Kampanya kapsamında kazandığınız Para Puanlar harcama yaptığınız kredi kartına anında yüklenecektir. Yüklenen Para Puanların son kullanım tarihi ise 31 Mart 2018’dir. Bu tarihe kadar hak kazanılan Para Puanlar kullanılmadığı taktirde Banka tarafından geri alınacaktır. Kampanya kart bazlı olmayıp müşteri bazlıdır yani her müşteri kampanyadan toplamda 100 TL Para Puan kazanabilir. Kampanya kapsamında kazandığınız ParaPuanları Cardfinans cüzdan uygulaması yardımıyla gözlemleyebilirsiniz.  Cardfinans Cüzdan uygulamasını edinmek için eğer android işletim sistemine sahip bir cep telefonuna sahip iseniz, Google Play Store üzerindeki büyüteç şeklindeki arama butonuna tıklayın daha sonra karşınıza gelen arama kutusuna Cardfinans cüzdan yazdıktan sonra karşınıza gelen indirme sayfasında yeşil ile belirtilmiş olan”İNDİR “butonuna tıklamanız yeterli olacak. İOS işletim sistemine sahip bir cep telefona sahip iseniz Apple Store üzerindeki büyüteç şeklindeki arama butonuna tıklayın daha sonra karşınıza gelen arama kutusuna Cardfinans cüzdan yazdıktan sonra karşınıza gelen indirme sayfasında yeşil ile belirtilmiş olan”İNDİR “butonuna tıklamanız yeterli olacak.

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Kampanya 26 Ocak 2018 ile 28 Şubat 2018 tarihleri arasında geçerli olacaktır. Kampanyaya katılım gerçekleştirdikten sonra kampanya kapsamında Para Puan kazanmaya başlayacaksınız.

Kampanya Katılım Koşulları Nelerdir?

  • Kampanya hakkında daha detaylı bilgi almak için CardFinans müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.
  • Kampanya hakkında herhangi bir problem ya da probleminiz var ise  CardFinans müşteri hizmetleri ile iletişme geçebilirsiniz.
  • Ürün iadesinde, kalan sepet tutarına karşılık gelen hediye ParaPuan düşülecek ve kalan ParaPuan tutarı geri alınacak, sepet tutarının 500 TL’nin altına düştüğü durumda ise yüklenen ParaPuanın tamamı geri alınacaktır. ParaPuan’lar harcanmış ise, ilgili tutar ekstreye TL borcu olarak yansıtılacaktır.
  • Cardfinanskampanyada değişiklik yapma ve kampanyayı durdurma haklarını saklı tutar.
  • Cardfinans’ın tüm hakları gizlidir.
  • Kampanya kapsamında ek kartlarla yapılan harcamalardan kazanılan ParaPuanlar ek kart sahiplerinin kartlarına yüklenecektir.
  • Aynı gün aynı işyerinde yapılan işlemlerden yalnızca ilki kampanya kapsamında ödül kazanır.
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.