Kampanya Bulucu

CardFinans’tan Que’da Ek %20 indirim ve 7 taksit!

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu kampanya ile birlikte kampanya tarihleri içinde Que mağazalarından seçili aksesuar ürünleri dış giyim ürünleri haricinde kış sezonu ürünlerinde Card Finans kullanılarak yapılan alışverişlerde firma tarafından sunulan yüzde 60 oranına kadar varan indirimin yanında ilave olarak anında yüzde 20 oranında indirim kazanma fırsatını elde edersiniz! Bununla birlikte 30 Haziran 2017 tarihine kadar kozmetik ürünlerinde hediye çeki ve hediye kartı haricinde yapacağınız alışverişlerde 7 taksit fırsatını elde edersiniz!

Bu Kampanya Hangi Tarihe Kadar Geçerlidir?

“CardFinans’tan Que’da Ek %20 indirim ve 7 taksit!” kampanyası 15 Şubat 2017 tarihine kadar kampanya koşullarını karşılayan kişiler için geçerli olacaktır.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

“CardFinans’tan Que’da Ek %20 indirim ve 7 taksit!” kampanyasından yararlanmak isteyen kişilerin Que’den yapacakları alışverişlerini kampanya tarihleri içinde Card Finans kartını kullanarak yapması gerekmektedir.

Bu Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Bu indirim kampanyası taksit kampanyası haricinde bir başka kampanya ile birlikte kullanamaz.

Satın alınmış olan bir ürünün iade edilmesi durumunda, aynı tutarda bir ürünle değiştirme yapılabileceği gibi fatura tutarı değerinde iade makbuz fişi de verilebilir.

7 taksit fırsatı 30 Haziran 2017 tarihine kadar kampanya kapsamına dahil edilmiş olan kozmetik ürünlerinde geçerli olacaktır.

Taksit kampanyası ile birlikte müşteri talep ettiği taktirde üye iş yeri tarafından 2 ila 7 taksit arasında taksit kullanılacaktır. Taksit kampanyasından yararlanıldığı taktirde bu kampanya kapsamı dahilinde yapılan harcamalar için ticari kredi kartı ile yapılabilen harcama taksitlendirme ve harcama vadelendirme, bireysel kredi kartı ile yapılabilen harcama öteleme ve taksit kolay  özellikleri kullanılamayacaktır.

Bu kampanya kapsamında kampanya koşullarında ve taksit miktarında yapılabilecek olan değişiklikler Que ve Card Finans kampanya sayfalarında paylaşılacaktır.

Que tarafından müşterilere sunulan genel kampanyalar ile ilgili detaylı bilgilere ulaşmak için Que mağazalarından bilgi alabilirsiniz. QNB Finansbank bu kampanyalar ile ilgili olarak herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.

QNB Finansbank bu kampanya ile ilgili olan koşulların tamamında ya da bir bölümünde değişiklik yapma ya da bu kampanyayı tamamen durdurma hakkını saklı tutmaktadır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.