Kampanya Bulucu

CardFinans’tan N11.com’a Özel 50 TL ParaPuan Kampanyası

Alışverişin uğurlu adresi olan N11.com internet sitesi, birçok ürün ve kategori için uygun fiyat sunarken, kredi kartlarına özel olarak yapmış olduğu kampanyalar ile de taksit ve puan fırsatı sunuyor. Şimdi CardFinans kampanyaları ile N11.com’dan 50 TL ParaPuan kazanabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu N11.com kampanyaları ile belirlenen tarihler arasında CardFinans kredi kartınızı kullanarak tek seferde 500 TL ile 999 TL arası bir harcama yapmış olduğunuzda 25 TL ParaPuan, 1.000 TL ve daha üzeri harcamada da 50 TL ParaPuan kazanabilirsiniz. Üstelik harcamalarınızda hiçbir vade farkı ödemeden 9 taksit fırsatından da yararlanabilirsiniz.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kredi kartı kampanyası tüm bireysel CardFinans kredi kartlarında ve kampanya paketine dahil olan Fix Card’larda geçerlidir. Ticari kredi kartları, sanal kartlar, banka kartları, pakete dahil olmayan Fix Card’lar bu kampanyadan yararlanamaz. Ayrıca ParaPuan ile yapılan alışverişler de kampanya kapsamına alınmayacaktır.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılacağım?

Bu kampanyadan faydalanabilmek için belirlenen tarihler arasında alışverişi yapmadan önce kampanyaya kayıt olmanız gerekir. Kayıt olduktan sonra tek seferde belirtilen tutarlarda alışveriş yapmanız yeterli olacaktır. Kampanyadan yararlanınca kısa mesaj ile belirtilecektir.

Kampanyaya Nasıl Kayıt Olabilirim?

Kampanyaya kayıt olmak için sadece banka sistemine kayıtlı cep telefonundan mesaj göndermeniz yeterli olacaktır. Telefonunuzun mesaj bölümüne UGURLU yazarak 2273’e göndermeniz yeterli olacaktır. Gelen onay mesajından sonra alışverişlerinizi yapabilirsiniz.

Bu Kampanya Ne Zamana Kadar Sürecek?

16 Şubat tarihinde başlayan bu kampanya 15 Mart 2016 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında kampanyaya kayıt olduktan sonra alışverişlerini yapmalıdır. Bu tarihler dışında yapılan alışverişler kampanya kapsamına alınmayacaktır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.