Kampanya Bulucu

CardFinans’tan N11.com’a Özel 111 TL Parapuan Kampanyası

İnternetten yapılan alışverişin uğurlu adresi olarak biline N11.com internet sitesi, kredi kartları ile ilgili yapılan ortak kampanyalar sayesinde müşterilerine oldukça avantajlı fırsatlar sunuyor. Şimdi N11.com kampanyaları ile yapacağınız alışverişlerde 111 TL’ye kadar parapuan kazanabilme şansınız bulunur.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu Cardfinans kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında www.n11.com adresinden 500 TL ile 999 Tl arasında yapacağınız alışverişlerde 55 TL Parapuan, 1.000 TL veya daha üzeri alışverişlerde ise 111 TL Parapuan kazanabileceksiniz. Bunun için yapmanız gereken şey ödemeyi Cardfinans kredi kartı ile yapmak.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu Finansbank kampanyalarından sadece bireysel Cardfinans kredi kartına sahip olan müşteriler yararlanabilecektir. Banka kartları, ticari kredi kartları, sanal kartlar, puan ile yapılan alışverişler, Fiz Card’lar bu kampanyadan yararlanamazlar.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanya kapsamında alışverişinizi yapmadan önce kampanyaya kayıt olmanız gerekmektedir. Kayıt olduktan sonra kampanya tarihleri arasında CardFinans kredi kartınızı kullanarak belirtilen tutarlarda alışveriş yapmanız gerekir. Alışveriş tamamlandığında başarı ile kampanyadan yararlandığınıza dai bir bilgi mesajı gelecektir.

Kampanyaya Nasıl Kayıt Olabilirim?

Kampanyaya kayıt olmak için banka sistemine kayıtlı olan cep telefonu numarasından kayıt mesajı göndermek gerekir. Telefonunuzun mesaj bölümüne UGURLU yazıp 2273’e göndermeniz durumunda kampanyaya kayıt olabilirsiniz. Gelen onay mesajından sonra alışverişinizi yapabilirsiniz.

Kampanya Ne Zamana kadar Devam Edecek?

16 Kasım tarihinde başlayan bu kampanya 30 Kasım 2015 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında önce kampanyaya kayıt olmalı, daha sonra da alışverişi tamamlamalıdır.

Kampanya Hangi Ürün Alışverişlerinde Geçerlidir?

Bu kampanya kuyum harcamaları, telefona TL yüklemeleri, fırsat kategorisinde bulunan ürünler, uçak bileti ve toptan harcamalar dışında ki tüm harcamalarda geçerli olacaktır. Bunlar dışında kalan kategorilerde harcama yaparak kampanyaya katılabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.