Kampanya Bulucu

Cardfinans’tan Metro Marketlere Özel 50 TL’ye Varan Parapuan!

Finansbank’tan muhteşem bir kampanya fırsatı daha! Finansbank ile Türkiye’nin en büyük toptancı marketlerinden olan Metro marketlerin işbirliği ile geliştirilen kampanya ile, Cardfinans kredi kartı kullanıcıları Metro marketlerden yapacakları alışverişlerden 25 TL ve 50 TL parapuan kazanma şansını elde edebiliyorlar. Böylece harcadıkları paranın bir kısmı kartlarına geri iade ediliyor. Peki, Cardfinans kredi kartı sahipleri için 50 TL’ye varan parapuan kazandıran kampanyanın detayları nelerdir?

Kampanya Detayları nelerdir?

Bu kampanya 28 Eylül 2017’de başlayıp 11 Ekim 2017 tarihine kadar devam edecek olan bir kampanyadır.

Kampanyanın geçerli olabilmesi için alışverişin Qnb Finansbank poslarından yapılması gereklidir.

Bu kampanya kapsamında, Metro marketlerden tek seferde yapacağınız, 250 TL-499 TL arası  ilk alışverişinizde 25 TL, 500 TL ve üzeri ilk alışverişinizde 50 TL değerinde parapuan kazanabilirsiniz.

Kazandığınız parapuanlar 13 Ekim 2017 tarihinde yüklenecektir ve parapuanları Kasım sonuna kadar kullanabilirsiniz.

Kullanmadığınız parapuanlar 1 Aralık 2017 tarihinde geri alınacaktır.

Tütün ve içki alışverişleri ile TL/dakika yükleme işlemleri kampanya kapsamında değildir.

Kampanya, kart bazında değil, müşteri bazındadır. Bir müşteri kampanyaya bir kez katılabilir ve en fazla 50 TL parapuan kazanabilir.

Eğer ek kart ile alışveriş yaparsanız, yapılan işlemler asıl kart sahibince yapılmış sayılır ve kazanılan parapuan asıl karta yüklenir.

Eğer satın alınan ürünleri geri iade ederseniz, yüklenen para puanlar geri alınacaktır. Eğer paapuanları harcadıysanız, harcadığınız miktar,  parapuan yüklenen kartın ekstresine borç olarak yansıtılacaktır.

Kampanya içeriğinde meydana gelebilecek değişikliklerin Qnb Finansbank internet sitesine yansıtılmasında kısa süreli gecikmeler yaşanabilir.

Kampanyaya Kimler Katılabilir?

Eğer bu kampanyaya katılmak isterseniz, Cardfinans kredi kartı veya artı pakete dahil Fix Card sahibi olmanız gerekmektedir. Bireysel ve ticari banka kartları, artı pakete dahil olmayan Fix Card’lar ile yapılan alışverişler, sanal kartlar, ParaPuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanyaya kapsamında değildir. Fix Card’a sahipseniz ancak artı pakete dahil değilse, 0850 222 0900 numarasını arayarak bilgi alabilirsiniz. “Artı Paket” ücreti vergi dahil aylık 5 TL’dir ve her ay Fix Card’ınızdan tahsil edilir.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Eğer parapuan kampanyadan yararlanmak isterseniz “METRO” yazıp, 2273’e kısa mesaj göndererek kayıt olmanız gerekmektedir. Mesajı, banka sisteminde kayıtlı olan cep telefon numarasından göndermelisiniz. Size gelecek bir kampanya katılım teyit mesajının ardından katılım sağlanmış olacaktır. Parapuan kampanyasına katılım için gönderilen kısa mesaj tüm operatörlerden kendi tarifeniz üzerinden bir kısa mesaj üzerinden ücretlendirilecektir. Kampanyaya söz konusu olan alışveriş yapılmadan önce kısa mesaj atılmalı ve kayıt alınmalıdır. Yapılan alışverişten sonra atılan kısa mesaj ile kampanyaya katılım sağlanamaz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.