Kampanya Bulucu

CardFinans’tan Lazzoni Mobilya’ya Özel 9 Taksit Fırsatı

FinansBank’a ait kredi kartı olan CardFinans, yaptığı kampanyalar ile birçok alışveriş avantajı sunmaya devam ediyor. Şimdi CardFinans kampanyaları ile Lazzoni mobilya’dan yapacağınız alışverişlerde, yasaların izin verdiği en fazla taksit tutarına sahip olabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu Lazzoni kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında CardFinans kredi kartı ile 2 ya da 3 taksitli alışveriş yapmış olduğunuz zaman, +6 taksit imkanından faydalanabilirsiniz. Böylece toplamda 9 taksit ile zorlanmadan ödeyebilirsiniz.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu Finansbank kampanyalarından CardFinans kredi kartına sahip olan bütün bireysel müşteriler yararlanabilir. Kurumsal ve ticari kredi kartları bu kampanyadan yararlanamazlar. Kampanya hem asıl, hem de ek kredi kartı kullanıcılarının katılımına açıktır.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Bu taksit kampanyasına katılmak için herhangi bir kayıt işlemi yapmanıza ya da SMS göndermenize gerek yoktur. Lazzoni Mobilya mağazalarından yapmış olduğunuz alışverişleri CardFinans kredi kartı ile yapmanız ve 2 ya da 3 taksit ile işlem yapmanız durumunda Finansbank POS’larda +6 taksit teklifi karşınıza çıkacaktır. Kabul etmeniz durumunda kampanyadan otomatik olarak yararlanabilirsiniz.

Bu Kampanya Ne zamana Kadar Devam Edecek?

Bu kredi kartı kampanyası 31 Aralık 2015 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihe kadar Lazzoni Mobilya’dan alışveriş yaparak kampanyaya katılabilir. Kampanya tarihinden sonra yapılan alışverişlerde kampanya şartları geçerli olmayacaktır.

Kampanya Hangi Şartlarda Geçerli Olacaktır?

Bu kampanya Finansbank üyesi tüm Lazzoni Mağazalarda geçerli olacaktır. ParaPuan ile yapılan harcamalarda, banka kartları ile yapılan harcamalarda geçerli olmayacaktır. Kampanya ile alınacak ürünlerin tamamı standart ürün olarak nitelendirilecek ve aynı haklara sahip olacaktır. Hem Lazzoni, hem de Finansbank bu kampanyanın şartlarını değiştirebilme hakkına sahiptir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.