CardFinans'tan Klisa.com'a Özel 100 TL'ye Kadar ParaPuan | Kampanya Bulucu
Kampanya Bulucu

CardFinans’tan Klisa.com’a Özel 100 TL’ye Kadar ParaPuan

Kredi kartlarının yapmış oldukları kampanyalar, avantaj konusunda birbiri ile yarışır nitelikte. Fakat şu kesin ki peşin olarak yapmış olduğunuz alışverişlere kıyasla hepsi daha avantajlı fırsatlar sunuyor. Şimdi CardFinans kampanyaları ile kliksa.com’dan yapacağınız alışverişlerde 100 TL’ye kadar parapuan kazanabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu kliksa kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında CardFinans kredi kartı le 500 ile 999 TL arası alışverişlerde 50 TL Parapuan kazanırken, 1.000 TL ve daha üzeri alışverişlerde 100 TL parapuan kazanabilirsiniz.

Bu Kampanyadan Nasıl Yararlanabilirim?

Bu kampanyadan CardFinans kredi kartına sahip olan herkes ve Fix Card sahibi herkes yararlanabilir. Kampanyanın geçerli olabilmesi için kredi kartlarının bireysel olması gerekir ve alışverişi yapmadan önce kampanyaya kayıt olunmuş olması gerekir.

Kampanyaya Nasıl Kayıt Olabilirim?

Kampanyaya kayıt olmak için banka sistemine kayıtlı olan cep telefonunuzdan katılım mesajı göndermeniz gerekir. Telefonunuzun mesaj bölümüne KLIKSA yazarak 2273’e gönderdikten sonra gelen onay mesajı ile kampanya kapsamında ki alışverişi yapabilirsiniz.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

16 Ağustos 2015 tarihinde başlayan bu kredi kartı kampanyası 31 Ağustos 2015 tarihinde sona erecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşterilerimiz bu tarihler arasında önce kampanyaya kayıt olarak, daha sonra da kampanya kapsamında ki alışverişlerini yaparak kampanyadan yararlanabilirler.

Kazandığım Parapuanları Hemen Alır Mıyım?

Kampanya kapsamında kazanmış olduğunuz Parapuanlar 9 Eylül 2015 tarihine kadar harcama yaptığınız kredi kartının hesabına yansıyacaktır ve yansıdığı zaman size bilgilendirme mesajı gönderilecektir. Yüklenen Parapuanlar 9 Ekim 2015 tarihine kadar geçerli olacaktır. bu tarihe kadar kullanılmayan Parapuanlar 10 Ekim 2015 tarihinde hesabınızdan silinecektir. Kampanya şartları CardFinans ve Fix kredi kartı için eşit koşullardadır.

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.