Kampanya Bulucu

CardFinans’tan Gittigidiyor.com’a Özel 100 TL ParaPuan Kampanyası

Şimdi Finansbank’a ait olan bireysel CardFinans kredi kartınızla alışverişlerde puan, tasit ve indirim fırsatından yararlanmaya devam edebilirsiniz. Bu CardFinans kampanyaları ile şimdi Gittigidiyor.com sitesinden yapacağınız alışverişlerde 100 TL ParaPuan kazanabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu Gittigidiyor kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında bireysel CardFinans kredi kartınız ile belirlenen ürünlerde 500 TL ile 999 TL arasında yapacağınız alışverişlerden 50 TL ParaPuan, 1.000 TL ve daha üzeri alışverişlerde ise 100 TL ParaPuan kazanabilirsiniz.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya sadece Finansbank’a ait olan CardFinans kredi kartları için geçerliir. Ayrıca kampanya sadece bireysel kredi kartları için geçerli olacaktır. Bireysel olmayan kredi kartları bu kampanyadan yararlanamaz. Banka kartları, sanal kartlar, ticari kartlar, Fix Card’lar ve paraPuan kullanılarak yapılan alışverişler de bu kampanyanın dışındadır.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Bu kampanyadan faydalanabilmek için ilk olarak kampanyaya kayıt olmak gerekmektedir. Kampanyaya kayıt olduktan sonra kampanya tarihleri arasında www.gittigidiyor.com internet sitesinden belirtilen ürünlerden belirtilen tutarda alışverişleri yapmış olduğunuzda otomatik olarak kamoanyaya katılabiliyorsunuz.

Kampanyaya Nasıl Kayıt Olabilirim?

Kampanyaya kayıt olmak için banka sistemine kayıtlı olan cep telefonunuzdan kayıt mesajı göndermeniz gerekir. Telefonunuzun mesaj bölümüne GITTI yazıp, ya da GGIDIYOR yazıp, 2273’e göndermeniz gerekir. Gelen onay mesajından sonra kampanya kapsamında ki alışverişleri de yapmaya başlayabilirsiniz.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

1 ocak tarihinde başlayan bu Finansbank kampanyaları 31 Ocak 2016 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında önce kampanyaya kayıt olmalı, daha sonra da alışverişlerini tamamlamalıdır. Kampanya tarihleri dışında yapılan işlemler kampanya kapsamına alınmayacaktır. Ayrıca kazanılan ParaPuanlar da 15 Şubat ile31 Mart 2016 tarihleri arasında geçerli olacak.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.