Kampanya Bulucu

CardFinans’tan Demir Döküm’e Özel 9 Taksit Kampanyası

Yasal düzenleme ile kredi kartlarının taksit sayısının sınırlandırılması birçok alışverişin önünde büyük engel oluşturuyor. Şimdi CardFinans kampanyaları ile yasal sınırlılığın izin verdiği en fazla ölçüde taksitten yararlanabilme şansınız bulunuyor.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu Demir Döküm kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında CardFinans kredi kartınızı kullanarak anlaşmalı Demir Döküm Yetkili Satıcıları’ndan alışveriş yapmış olduğunuzda 2 ya da 3 taksitli alışverişe +6 taksit fırsatı sunulacaktır. Bu sayede 9 taksit ile alışveriş yapma fırsatından yararlanabilirsiniz.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya CardFinans bireysel kredi kartlarında geçerlidir. Kampanya paketine dahil olan Fix Card’lar da kampanyadan yararlanabilir. Ampanya paketine dahil olan kredi kartların tam listesi için www.cardfinans.com.tr adresini inceleyebilir ya da 0850 222 0 900 adresini arayarak öğrenebilirsiniz.

Bu Kampanyaya nasıl Katılacağım?

Kampanyadan yararlanmak için herhangi bir kayıt mesajı göndermenize, kayıt işlemi yapmanıza ya da başka bir işleme gerek yoktur. Kampanya tarihleri arasında anlaşmalı Demir Döküm Yetkili satıcılardan CardFinans kartınızı kullanarak 2 ya da 3 taksitli işlem yapmanız yeterli olacaktır. POS cihazı otomatik olarak +6 taksit işlemini size soracaktır.

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

5 Ocak tarihinde başlayan bu kredi kartı kampanyası 31 Mart 2016 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında alışverişi yapmalıdır. Bu tarihler dışında yapılan alışverişler kampanya kapsamına alınmayacaktır.

Kampanyadan Yararlanma Şartları Nelerdir?

Kampanyadan yararlanabilmek için alışveriş yapılan yerin Finansbank üye işyeri olması gerekir. Üye işyeri olmayan yerlerden yapılan alışverişler kampanyaya dahil olmayacaktır. Ayrıca kampanyanın geçerli olabilmesi için alışverişin Finansbank Pos cihazından yapılması gerekir. Bu cihazın dışında yapılan alışverişler de kampanya kapsamına alınmayacaktır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.