Kampanya Bulucu

CardFinans’tan Beymen Club’da % 60 + % 25 İndirim ve 7 taksit!

Bu Kampanya Hangi Avantajları Sunar?

Bu kampanya sayesinde kampanya tarihleri içinde Beymen Club resmi internet sitesi olan www.beymenclub.com üzerinden ya da Beymen Club mağazalarından tek seferde yapılacak olan 2016 Sonbahar ya da Kış Sezonu’na ait seçili ürünlerde yüzde 60’a kadar varan indirimlere ilave olarak yüzde 25 oranında indirim kazanırsınız!

Bununla birlikte 30 Haziran 2017 tarihine kadar QNB Finansbank POS’ları üzerinden yapacağınız hediye çeki ve hediye kartı harici alışverişlerinizde yedi taksit fırsatını elde edersiniz!

Bu Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

“CardFinans’tan Beymen Club’da %60+%25 İndirim ve 7 taksit!” kampanyasından yararlanmak isteyen kişilerin tek yapması gereken şey 8 Şubat 2017 ve 14 Şubat 2017 tarihleri arasında Beymen Club resmi internet sitesi üzerinden ya da Beymen Club mağazalarından tek seferde 2016 Sonbahar ve Kış seçili ürünlerinden birini almaktır.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Bu kampanyaya katılmak isteyen kişilerin tek yapması gereken şey Outlet hariç tüm Beymen Club mağazalarından ya da Beymen Club resmi internet sitesi olan www.beymenclub.com üzerinden kampanya koşulları dahilinde ve kampanya tarihleri içinde alışveriş yapmaktır.

İndirim Kampanyasından Kaç Kez Yararlanabilirim?

Bu kampanyaya katılan her bir kişi kampanyadan sadece bir defa faydalanabilir.

İndirim Kampanyası Nerede Geçerlidir?

Bu kampanya Outlet mağazaları hariç olmak üzere Beymen Club mağazalarında ve Beymen Club resmi internet sitesi olan www.beymenclub.com sitesinde geçerlidir.

Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

www.beymenclub.com siteside ek olarak yüzde 25 indirimden faydalanmak istiyorsanız bu şifreyi kullanmanız gerekiyor: FINANS25

Para Puan kullanımı ile yapılan alışverişlerden taksit fırsatı elde edilemez.

Sanal kart kullanılarak yapılan alışverişlerde indirim kampanyasından yararlanamazsınız.

30 Haziran 2017 tarihine kadar hediye kartı, hediye çeki ve kozmetik ürünleri haricinde yapacağınız alışverişlerde 7 taksit fırsatını elde edersiniz.

Satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda ya aynı değerde bir ürünle değişim gerçekleşir ya da fatura tutarı değerinde iade makbuz fişi verilir.

Taksit kampanyası ile müşteri tarafından verilen talebe göre iş yerleri tarafından 2 ile 7 taksit arasında bir taksitlendirme uygulanır.

Taksit kampanyasından yararlanan kişiler bu kampanya kapsamında yapacakları harcamalar sırasında bireysel kredi kartı üzerinden harcama öteleme ve taksit kolay özelliklerini kullanamayacaktır.

Beymen Club ve QNB Finans Bank tarafından bu kampanyaya ait koşulların bir kısmının ya da tamamının değiştirilmesi ya da bu kampanyanın tamamen durdurulma hakları saklı tutulur.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.