CardFinans'tan Avva'ya Özel İndirim ve Taksit Kampanyası | Kampanya Bulucu

CardFinans’tan Avva’ya Özel İndirim ve Taksit Kampanyası

CardFinans’tan Avva’ya Özel İndirim ve Taksit Kampanyası

Finansbank güvencesi ile hizmet veren CardFinans kredi kartı, şimdi müşterilerine birçok ayrıcalığı aynı anda sunuyor. Şimdi CardFinans kampanyaları ile Avva mağazalarından yapacağınız alışverişlerde hem indirim, hem de +4 taksit fırsatı elde edebilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?


Bu Avva kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında CardFinans kredi kartınız ile Avva mağazalarından yapacağınız alışverişlerde %10 indirim fırsatından yararlanabilirsiniz. Ayrıca 100 TL veya daha üzeri harcamalarda da 2 ile 5 taksit seçeneklerine +4 taksit imkanı sunuluyor.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya sadece Finansbank’a özel CardFinans kredi kartları ile yapılan ödemelerde geçerli olacaktır. Ayrıca kampanya sadece bireysel kredi kartlarında geçerlidir. Business olan kredi kartları bu kampanyadan yararlanabilirler.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Bu kampanya için herhangi bir SMS gönderme, kayıt işlemi yapma ya da kampanya kodu kullanma gibi bir işleme gerek yoktur. Kampanya tarihleri arasında herhangi bir Avva mağazasından alışveriş yaparak  kampanyadan direk olarak yararlanabilirsiniz.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam edecek?

1 Kasım tarihinde başlayan bu kredi kartı kampanyası 31 Aralık 2015 tarihinde sona erecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında başvuru yaparak kampanyaya katılabilirler. Kampanya tarihleri dışında yapılan harcamalarda kampanya şartları geçerli olmayacaktır.

Kampanya Hangi Alışverişlerde Geçerlidir?

Bu kampanya sadece yeni sezon ürünlerin alımında geçerli olacaktır. Eski sezon ürünler bu kampanya kapsamında değildir. Kampanya için herhangi bir kategori sınırlaması yapılmamıştır, istediğiniz tüm yeni sezon ürünleri kampanya kapsamında satın alabilirsiniz.

Bu Kampanyadan Kaç Defa Yararlanabilirim?

Kampanya için herhangi bir sınırlama yapılmamıştır. Kampanya süresi boyunca kampanyadan istediğiniz kadar yararlanabilirsiniz. Fix kredi kartları hariç olmak üzere, bu kampanyadan yararlanan müşteriler tamamen ücretsiz yararlanabilirler.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ