CardFinans'tan Annelutfen.com'da 25 TL İndirim | Kampanya Bulucu

CardFinans’tan Annelutfen.com’da 25 TL İndirim

CardFinans’tan Annelutfen.com’da 25 TL İndirim

Anne ve bebek ürünlerinin en güvenilir internet sitelerinden olan annelutfen.com, şimdi kredi kartı kampanyası ile 25 TL indirim sunuyor. CardFinans kampanyaları ile internet sitesinden yapacağınız 200 TL ve üzeri alışverişlerde şimdi anında indirim kazanabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?


Bu Finansbank kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında www.anneltfen.com internet sitesinden Cardfinans aracılığı ile 200 TL veya daha üzeri bir alışveriş yapmış olduğunuzda anında 25 TL indirim kazanabiliyorsunuz. Üstelik kampanya, alınacak tüm ürünlerde geçerli olacaktır.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bireysel CardFinans kredi kartına sahip olan herkes bu kampanyadan yararlanabilir. Kampanya için herhangi başka bir şart sağlamaya gerek yoktur. Alışverişi tamamlayabilmeniz için kredi kartının internet alışverişlerine açık olması yeterlidir. Banka kartları ya da sanal kartlar ile yapılan harcamalar kampanya kapsamında değildir.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Bu Annelutfen.com kampanyalarına katılmak için herhangi bir kayıt işlemi yapmanıza ya da SMS göndermenize gerek yoktur. Gerekli alışverişi yaptıktan sonra ödeme adımında “Bir İndirim Kuponu Girin” alanına tıklayıp FNSBK25 yazıp onaylayarak anında indirimden faydalanabilirsiniz. Bu kampanyadan kampanya süresi boyunca istediğiniz kadar yararlanabilirsiniz.

Bu Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

16 Eylül tarihinde başlayan bu indirim kampanyası 31 Ekim 2015 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında alışverişlerini tamamlayarak yararlanabilirler. Kampanya tarihi dışında kampanya kodu geçerli olmayacaktır.

Kampanya Hangi Alışverişlerde Geçerlidir?

www.annelutfen.com internet sitesinden gıda ve kuyum harcamaları dışında ki tüm ürün kategorileri bu kampanya kapsamının içindedir. Fakat bu kampanya ile1 paketten fazla bebek bezi almanız mümkün değildir. Kampanya sadece 1 paket bebek bezile sınırlıdır. Parapuan ile yapılan harcamalar, indirimli alışverişler ve taksit kampanyaları da bu kampanya kapsamının dışındadır.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ