Kampanya Bulucu

CardFinans’tan Annelutfen.com’a Özel 30 TL İndirim

CardFinans, anne ve bebek ürünleri konusunda oldukça başarılı bir internet sitesi olan Annelutfen.com için yeni bir kampanya başlattı. Şimdi Cardfinans kampanyaları ile Annelutfen.com internet sitesinden yapacağınız alışverişler 30 TL indirim

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu kampanya ile kampanya tarihleri arasında www.anneltfen.com internet sitesinden Cardfinans aracılığı ile 200 TL veya daha üzeri bir alışveriş yapmış olduğunuzda anında 30 TL indirim kazanabiliyorsunuz. Üstelik kampanya, alınacak tüm ürünlerde geçerli olacaktır.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanyadan bireysel CardFinans kredi kartına sahip olan herkes yararlanabilir. Kampanya için herhangi başka bir şart sağlamaya gerek yoktur. Alışverişi tamamlayabilmeniz için kredi kartının internet alışverişlerine açık olması yeterlidir. Banka kartları ya da sanal kartlar ile yapılan harcamalar kampanya kapsamında değildir.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Annelutfen.com kampanyalarına katılmak için herhangi bir kayıt işlemi yapmanıza ya da SMS göndermenize gerek yoktur. Gerekli alışverişi yaptıktan sonra ödeme adımında “Bir İndirim Kuponu Girin” alanına tıklayıp FNS30 yazıp onaylayarak anında indirimden faydalanabilirsiniz. Bu kampanyadan kampanya süresi boyunca istediğiniz kadar yararlanabilirsiniz.

Bu Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

1 Mayıs tarihinde başlayan bu indirim kampanyası 31 Mayıs 2016 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında alışverişlerini tamamlayarak yararlanabilirler. Kampanya tarihi dışında kampanya kodu geçerli olmayacaktır.

Kampanya Hangi Alışverişlerde Geçerlidir?

Kampanya, internet sitesinden gıda ve kuyum harcamaları dışında ki ve Kraft marka ve annelutfen hediye çeki dışında ki tüm ürün kategorileri bu kampanya kapsamının içindedir. Parapuan ile yapılan harcamalar, indirimli alışverişler ve taksit kampanyaları da bu kampanya kapsamının dışındadır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.