Kampanya Bulucu

CardFinans’tan 1500 TL’ye Kadar Hediye Para

Kredi kartlarının yapmış olduğu çeşitli kampanyalar birçok alışverişte avantaj sağlıyor. Fakat bazı kampanyalar diğerlerini gölgede bırakıyor. Şimdi CardFinans kampanyaları ile başlayan Hediye Para Programından 1.500 TL’ye kadar Hediye Para kazanabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu Finansbank kampanyaları ile Hediye Para Programına katılarak birçok alışverişte avantaj elde edebilirsiniz. Kampanyaya dahil üye iş yerlerinden 150 TL ve üzeri bir harcama yapmış olduğunuzda slipte size çıkan harcama teklifini kabul ederseniz 1.500 TL’ye kadar hediye para kazanabilirsiniz.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kredi kartı kampanyası bireysel CardFinans kredi kartlarının tamamında geçerlidir. Ticari kredi kartlar bu kampanyanın dışında tutulur. Kampanyadan yararlanabilmek için yaptığınız alışverişten sonra size yapılan teklifi kabul etmeniz gerekir. Kampanyaya katılmak için kredi kartı limitinizin en az 1.875 TL olması gerekmektedir.

Slipteki Teklifi Nasıl Kabul Edebilirim?

Kampanyaya dahil olan üye işyerinden 150 TL veya daha üzerinde bir harcama yaparsanız, slipte teklifi görürsünüz. Bu teklifi kabul etmek için banka sistemine kayıtlı cep telefonunuzun mesaj bölümüne HP yazıp, bir boşluk bırakıp, slipte yer alan teklif kodunu da yazarak 2273’e göndermeniz gerekir. Teklifi kabul etmeniz için 3 gününüz olacaktır. Verdiğiniz sözü yerine getirdiğinizde kampanya kapsamında teklif edilen hediye parayı kazanabilirsiniz.

Kazandığım Hediye Paraları Nasıl Görebilirim?

Kampanya kapsamında ki gereklilikleri yerine getirip Hediye Para kazanmış olduğunuzda bakiyenizi yine mesaj göndererek görebilirsiniz. Telefonunuzun mesaj bölümüne HEDİYE yazıp, bir boşluk bırakıp, kredi kartı numaranızın son 4 hanesini de ekleyerek 2273’e göndermeniz yeterlidir.

Verdiğim Harcama Sözünü Ne zamana kadar Yapmam Gerekir?

150 TL ile 500 TL arası harcama sözlerini 12 ay içerisinde tutmanız gerekmektedir. Eğer teklif 500 TL’nin üzerinde ise 18 ay içerisinde bu sözünüzü tutmanız gerekir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.